web
counter
Garanti Bankası Personel Eleman Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Garanti Bankası Personel Eleman Alımı

Garanti Bankası İstanbul-Güneşli’de bulunan Çağrı Merkezi Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere personeleleman alımı gerçekleştirecek. Söz konusu ilana iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar aranan şartlar şöyle:

4 yıllık üniversite ya da 2 yıllık MYO mezunu

27 yaşını aşmamış

Askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecil ettirmiş (erkek adaylar için)

Pazarlama ve satış becerileri gelişmiş

Esnek zamanlı olarak çalışabilecek

İletişim ve ikna becerileri gelişmiş

Ekip bilinci ile temsil ve takip gücüne sahip

adaylar aramaktayız.

İş Tanımı:

Müşteriler ile görüşerek, satış ve satış sonrası müşteri hizmetleri sunacak. Garanti Bankası müşterilerine telefon ve internet bankacılığı, kredi kartları ve diğer finansal hizmetlerin satışını sağlayacak.

İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu
Söz konusu ilana başvuruda bulunmak isteyen adaylar Garanti Bankası İnsan Kaynakları bölümünden iş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. ayşen yıldırım

    25 Kasım 2012 Pazar at 13:36

    ben bu iş başvurusuna başvuru yaptım kabul edildim aradılar beni ailemle görüşüp onlara geri döneceğimi söyledim onlarda aradıkları numaradan onlara ulaşabileceğimi söylediler. Bende yeniden çalışmak istediğimi söylemek için aradım fakat dahili numaara istiyolar dahili numarayı bana vermedikleri için ulaşamadım yardımcı olursananız seviniriz ..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>