Garanti Bankası Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

267

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Garanti Bankası Personel – Eleman Alımları 2012
Garanti Bankası 2012 yılı kapsamında toplamda 1900 kişilik banka personel – eleman alımı gerçekleştirmeyi planlıyor.
Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Erün, 2011 yıl başından kasım ayına kadar toplam 1.674 kişiyi kadrolarına dahil ettiklerini belirterek, toplam çalışan sayılarının 16.728’e çıktığını ifade etti. Erün, “2011 yılında 65 yeni şube açtık.2012 yılında, 30 ile 50 arasında yeni şube açarak toplam şube sayımızı 950’nin üzerine çıkarmayı hedefliyoruz. 2012’de yaklaşık 1.900 kişiyi e almayı planlıyoruz”.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Garanti Bankası’na iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden insan kaynaklarına ulaşabilir buradan iş ilanlarını görebilir ve iş başvurusunda bulunabilirler.

4 YORUMLAR

  1. merhaba ismim aytaç açık öğretim fakültesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım ziraat bankası yatırım bölümünde staj yaptım silahlı özel güvenlik kimlık kartına sahıbım 1,78 boyundayım duzgun fızıgım ve halkla ilişkilerde çesitli kurs ve seminerlere katıldım insanlarla her sekılde iletişim kurma yetenegım vardır acıl iş arıyorum güvenlik pozisyonunda saygılarımla arz ederım

  2. anadolu üniversitesi iktisat fakültesi maliye bölümünde okumaktayım bankanızın herhangi bir bölümünde çalışmaktan onur duyarım;bilgilerinize arz ederim saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here