web
counter
Gold Teknoloji Marketleri 100 Eleman ve Personel Alımı Yapacak | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Gold Teknoloji Marketleri 100 Eleman ve Personel Alımı Yapacak

Birçok firma eleman ve personel alımı yapmaya devam ediyor. Eleman ve personel alımı yapacak olan bir başka isim de Gold Teknoloji Marketleri. Gold eleman ve personel alımları kapsamında 2012 yıl sonuna kadar 100 eleman ve işçi alımı yapacak. Yeni eleman alımları ile birlikte Gold çalışan sayısı 650’den 750’ye çıkacak. Gold eleman alımı 2013 yılında da devam edecek.

2012 sonuna kadar Gold Teknoloji Marketleri’nin çalışan sayısı 650’den, 750’ye çıkacak. Yeni mağazalarla büyümesini sürdürmeyi hedefleyen şirket, gelecek dönemde de istihdama yatırım yapmaya devam edecek.

Gold Teknoloji Marketleri, 2012 yılsonuna kadar toplam 100 kişiyi mağazalarında satış danışmanı, merkez ofisinde müşteri hizmetleri personeli olarak e alacak. Böylece çalışan sayısı 750 civarında olacak şirket, elemanlarına uzmanlık eğitimleri vermeyi ve satışlara yönelik ödül sistemini uygulamayı sürdürecek.

11’i İstanbul’da olmak üzere toplam 52 mağazasıyla ağırlıklı olarak Anadolu’da hizmet veren Gold Teknoloji Marketleri, istihdam planları çerçevesinde yılsonuna kadarki ihtiyaçlarının 100 personel olduğunu, 2013 yılında açılacak yeni mağazaları için de istihdam çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti.

Sektördeki başarılarında nitelikli ve özverili çalışanlarının önemli rol oynadığını vurgulayan Gold Teknoloji Marketleri Genel Müdür Yardımcısı Özcan Ceyhan konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Çalışanlarımız, en değerli varlıklarımız arasındadır.

Özellikle müşteri memnuniyeti alanında Gold’u temsil ediyor, müşteri ilişkilerinde uzmanlıklarının yanı sıra kurum kimliğimizi doğru bir şekilde yansıtmaya da odaklanıyorlar. Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızı bu doğrultuda eğitecek, kadromuzu daha da güçlendireceğiz. Önümüzdeki dönemde mağaza sayımızın da artmasına paralel olarak işe alımlarını hız kesmeden devam ettirecek ve şirket içi uzmanlık eğitimlerini geliştireceğiz.”

kdz eregli askeriyeye isci alimi

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. mahmut

    28 Kasım 2012 Çarşamba at 16:12

    oncelıkle selam aleykum benim engel raporum var muhasebe bolumunden meznum lise mezunuyum yasım 23 işe cok ıhtıyacım var bana yardımcı olmanızı temın ederım once allah sonra sızlere cok duacyız bole ımkan saglamayı cok sevındırıcı haber ınsallah iş sahıbı olmayı ısterım saygılarımla mahmut canbolat cep:0541 922 80 63

  2. tarık cengiz

    03 Aralık 2012 Pazartesi at 09:41

    bende sizinle çalışmak isterim bu işi yapabileceğime inanıyorum yardım ederseniz sevinirim

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>