web
counter
GRUPFONİ PERSONEL ALIMI – 80 KİŞİ ALINACAK | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

GRUPFONİ PERSONEL ALIMI – 80 KİŞİ ALINACAK

Grupfoni, iş ortaklarıyla arasında ilişkileri kurmaktan sorumlu çalışanlarına “kampanya danışmanı” adını veriyor. Firma bünyesinde şu anda 42 kampanya danışmanı çalışıyor. Bu yılsonunda 25 ilde aktif olmayı hedefleyen Grupfoni, satış kadrosunu genişleterek yaklaşık 80 kişiyi kampanya danışmanı olarak e almayı planlıyor.

İş görüşmeleri sırasında kişinin iş yaşamındaki tecrübelerine ve kişisel özelliklerine bakılıyor. Kampanya danışmanı olarak işe alınacak kişilerin yeniliklere açık, araştırmacı, ikna becerisi olan, kendini ifade yeteneği yüksek, pozitif, işi sadece iş olduğu için değil biraz da kişisel tatmin için yapıyor olması bekleniyor. Aynı zamanda kişilerin satış ve pazarlama kökenli olması da değerlendirme sürecinde etkili oluyor.

Grupfoni Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Burak Hatipoğlu, kampanya danışmanlarının performanslarına bağlı olarak ‘sektör yöneticisi’ veya ‘bölge yöneticisi’ pozisyonlarına terfi edebildiğini belirtiyor.

kemal tanca personel maaşları

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. ÖNDER DENİZ

    28 Mart 2011 Pazartesi at 10:49

    22 YASINDAYIM SUAN KEMAL TANCA DA CALISMAKTAYIM DESA NIN BUYUK BIR MARKA OLDUGUNU DUSUNUYORUM 15 YASINDAN BERI CESITLI MAGZALARDA CALISTIM SON 2 SENEDEN BERI DE KEMAL TANCA CALISIYORUM YENI BIR BASLANGIC YAPMAK ICIN SIZE MURACAAT ETTIM TEL: 0538 989 31 80 DIKKATE ALMANINIZI ONEMLE RICA EDERIM…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>