free web stats

Halkbank Engelli Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor

Son yıllarda büyümesini hızlandıran Halkbank önümüzdeki dönemde 50 yeni şube açmayı ve bin kişilik yeni banka personel alımı yapmayı hedefliyor. Yeni personel alımları içerisinde engelli personel alımı da yapılacak.

Şu anda 208 kişilik engelli personel açığı mevcut
Halkbank bünyesinde şu anda 208 kişilik engelli personel açığı mevcut ve bu açığın kapatılması için engelli personel alımına devam ediliyor.

Engelli personel açığının kapatılmasıyla ilgili öneriye Aslan, 208 engelli personel açığının bulunduğunu, bu açığının kapatılması için engelli personel alımına devam ettiklerini, ancak hükümlü çalıştırılması konusunda bir çalışmalarının bulunmadığını söyledi.

Halkbank Engelli Personel Alımı Yapmaya Devam Ediyor 2016

engelli banka iş ilanları, ziraat bankasi engelli personel alimi, halk bankası engelli personel alımı, engelli alımı yapan bankalar, engelli eleman alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

Bir Cevap Yazın