web
counter
İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor

İş Bankası Avrupa bölgesi ve Rusya’nın ardından Kafkasya’da Gürcistan’ın Batum şehrine yeni şubesini açtı. Bölgesel güç olma hedefiyle dış yatırıma ağırlık veren bankanın açılışına İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince,  İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali ve Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Levan Varshalomidze katıldı. İki tepe yönetici Batum’da ekonomi gazetecileriyle buluşmasında Ortadoğu’da esen Arap baharı, Suriye ile yaşanan gerginlik, son günlerde tırmanan terör ve pisalardaki son durumla ilgili önemli mesajlar verdi. Yüsekova’da halen sadece Ziraat ve Halk Bankası’na ait şubeler bulunduğu belirtiliyor.

İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor
“Kararını aldık. Yüksekova’ya (Hakkari) şimdi şube açacağız. Ersin Bey’in söylediği gibi şu ya da bu gerekçeyle 1.197 adet şubeyle Türkiye’ye mal olmuş bir bankayız. Tası tarağı toplayıp başka bir yere gidecek halimiz yok. Tası tarağı toplamak, ‘Türkiye’ye yatırım yapacağız diye girip ülkedeki birkaç değkenden şu ya da bu şekilde rahatsız olup o riskleri başkalarına devredip geri çıkanların’ yapacağı iştir bu. Bizimki o değil. Kimseyi yerdiğimiz de yok, herkes kendi işini yapıyor.”

yüksekova iş ilanları

Bunlara da göz atın

3 Comments

 1. Kerim

  21 Ağustos 2012 Salı at 17:48

  Sabırsızlıkla bekliyoruz, iş bankasının hakkari için böyle bir adım atması bizleri sevindirdi gerçekten.

 2. Cemal

  21 Ağustos 2012 Salı at 20:16

  Eleman alımları da hakkariden yapılırsa çok iyi olur, memleketimiz yararlansın.

 3. necip

  06 Eylül 2012 Perşembe at 13:10

  Sabırsızlıkla bekliyoruz.. inşallah hepimiz için hayırlı olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>