free web stats

İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor

İş Bankası Avrupa bölgesi ve Rusya’nın ardından Kafkasya’da Gürcistan’ın Batum şehrine yeni şubesini açtı. Bölgesel güç olma hedefiyle dış yatırıma ağırlık veren bankanın açılışına İş Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Özince,  İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali ve Acara Özerk Cumhuriyeti Başbakanı Levan Varshalomidze katıldı. İki tepe yönetici Batum’da ekonomi gazetecileriyle buluşmasında Ortadoğu’da esen Arap baharı, Suriye ile yaşanan gerginlik, son günlerde tırmanan terör ve pisalardaki son durumla ilgili önemli mesajlar verdi. Yüsekova’da halen sadece Ziraat ve Halk Bankası’na ait şubeler bulunduğu belirtiliyor.

İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor
“Kararını aldık. Yüksekova’ya (Hakkari) şimdi şube açacağız. Ersin Bey’in söylediği gibi şu ya da bu gerekçeyle 1.197 adet şubeyle Türkiye’ye mal olmuş bir bankayız. Tası tarağı toplayıp başka bir yere gidecek halimiz yok. Tası tarağı toplamak, ‘Türkiye’ye yatırım yapacağız diye girip ülkedeki birkaç değkenden şu ya da bu şekilde rahatsız olup o riskleri başkalarına devredip geri çıkanların’ yapacağı iştir bu. Bizimki o değil. Kimseyi yerdiğimiz de yok, herkes kendi işini yapıyor.”

İş Bankası Hakkari Yüksekova’ya Şube Açıyor 2016

yüksekova iş ilanları, hakkariye yeni işkur varmıdır

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

3 Gönderi var

  1. Kerim | 21 Ağustos 2012 Salı

    Sabırsızlıkla bekliyoruz, iş bankasının hakkari için böyle bir adım atması bizleri sevindirdi gerçekten.

  2. Cemal | 21 Ağustos 2012 Salı

    Eleman alımları da hakkariden yapılırsa çok iyi olur, memleketimiz yararlansın.

  3. necip | 06 Eylül 2012 Perşembe

    Sabırsızlıkla bekliyoruz.. inşallah hepimiz için hayırlı olur.

Bir Cevap Yazın