web
counter
İş Bankası Kosova’da Şube Açıyor | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

İş Bankası Kosova’da Şube Açıyor

İş Bankası Kosova’da yeni bir şube açıyor. Bu şube ile birlikte Kosova’daki Türk sermayeli şirketlerin sayısı 3’e çıkacak.

Kosova Merkez Bankası yetkilileri, Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) ve Ulusal Ticaret Bankası (BKT)’nın ardından Türkiye’nin büyük bankalarından olan, Türkiye İş Bankası’nın Kosova’da yatırım için çalışmalara başladığını bildirdi.

Türkiye İş Bankası yetkilileri birkaç gün önce yatırım imkânlarını görüşmek üzere Kosova Merkez Bankası’nı ziyaret etti. Kosova Merkez Bankası tarafından yapılan yazılı açıklamada İş Bankası’nın, Kosova’da faaliyet göstermek için gerekli başvuru lemlerini gerçekleştirdiği belirtildi.

Bildiride Kosova Merkez Bankası, İş Bankası’nın şube açmak için başvurusunun kabul edildiğini ve en kısa zamanda çalışma lisansının da hazır olacağını açıkladı. Bu işlemler sürerken, İş Bankası yetkilileri şube için Priştine’nin en işlek caddelerinden birinde üç katlı bir bina kiraladı.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. Murat Bozkurt

    21 Ağustos 2012 Salı at 17:53

    Kosova’da açılan şube için Türkiye’den yurtdışı eleman alımı yapılacak mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>