İş Bankası Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

242

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

İş Bankası Personel – Eleman Alımı 2012 Alımları
Türkiye İş Bankası insan kaynakları planlamaları doğrultusunda 2012 yılında da eleman ve personel alımına devam edecek. İş Bankası, 31 Ekim 2011 tarihi itibarıyla toplam 64 şube açılışı gerçekleştirirken, yılsonuna kadar 1 şube açılışı daha planlıyor.  30 Eylül2011 tarihi itibariyle toplam şube sayısı 1194 olduğunu söyleyen banka yetkilileri, “1 Ocak – 30 Eylül 2011 tarihleri arasında e alınan çalışan sayısı 1.715. 30 Eylül 2011 tarihi itibariyle toplam çalışan sayımız 24.788. 2012 yılında potansiyel taşıdığı tespit edilen piyasalarda şubeleşme faaliyetlerine devam edilecek. İşe alınacak kişi sayıları, Bankamızın işlem hacimleri ve şubeleşme süreçleri doğrultusunda planlanmakta olup, önümüzdeki yıla ilişkin alım sayılarımız da bu doğrultuda belirlenecektir” bilgisini verdi.

İş Bankası İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
İş Bankası’na iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar İş Bankası resmi web sitesi üzerinden İş Bankası İnsan Kaynaklarına ulaşabilir buradan iş başvurusunda bulunabilirler.

ibank insan kaynaklar

5 YORUMLAR

  1. mrh 1986 doğumlu kendine güveni tam olan bir beyim G.O.P üniverstesi önlisans işletme mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum. ilgileriniz için şimdiden müteşekkirim

  2. mrh 1988 doğumluyuym kendime güvenim sonsuz ve kendimi geliştirme çabasındayım ADANA Ç.UNİV CEYHAN MESLEK YÜKSEK OKULU PAZARLAMA bolumu mezunuyum sizlerle çalışmak istiyorum ilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

  3. mrh kendine güvenii tam olan bir insanım endüstri meslek lisesi bilgisayarlı muhasebe sizlerle çalışmak isityorumm ilgileriniz için şimdiden teşekkürler: ( 0543 203 93 43)

  4. imam hatip lisesi mezunuyum kalorifer ve bilgisayar seltifikam var askerlik sorunum yok daha önce istanbul da basın bölümünde çalıştım. evli ve 2 çocuk babasıyım sizlerle çalışmayı isterim. Bana bu imkanı tanırsanız çok sevinirim. Saygılarımla….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here