web
counter
İzmit Belediyesi Eski Hükümlü Eleman Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

İzmit Belediyesi Eski Hükümlü Eleman Alımı

İzmit Belediyesi eleman ve işçi alımı kapsamında eski hükümlü işçi alımı yapıyor. Buna göre söz konusu eski hükümlü işçi alımı çerçevesinde 1 adet iş makinesi operatörü ve 1 adet motor teknisyeni alımı yapılacak.

İzmit Belediyesi’nin İşkur aracılığıyla eski hükümlü bir iş makinesi operatörü ile bir motor teknisyeni alacağı açıklandı.

En az ilköğretim mezunu olan eski hükümlü adayların 14 Ocak akşamına kadar İşkur İl Müdürlüğü’ne başvurusu gerekiyor. Adayların Kocaeli’de ikamet ediyor olması da şart.

Daimi kadroya alınacak elemanlar için başvuru sayısı 1’den fazla olursa, 17 Ocak günü saat 14.30’da noter huzurunda kura çekilecek.

belediye iş ilanları, kocaeli büyükşehir belediyesi iş ilanları, ibb iştirakler daire başkanlığı personel alımı, izmit belediyesi iş başvurusu, kocaeli belediyesi iş ilanları

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. ahmet

    09 Ocak 2013 Çarşamba at 13:00

    slm ben konyadan ahmet ben engelliyim bu sınava bende katılabilirmiyim

  2. kader

    11 Ocak 2013 Cuma at 14:19

    ahmet kardeşim sen katılamazsın hep kendi il içinden istiyolar böyle oldukçada biz işsiz kalacaz çünkü konya engelli kadrosu acmıyor nedense acsada kendi tanıdıklarını alıp geciyolar buna bizzat ben şahidim .

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>