free web stats

İzmit Belediyesi Eski Hükümlü Eleman Alımı

İzmit Belediyesi eleman ve işçi alımı kapsamında eski hükümlü işçi alımı yapıyor. Buna göre söz konusu eski hükümlü işçi alımı çerçevesinde 1 adet iş makinesi operatörü ve 1 adet motor teknisyeni alımı yapılacak.

İzmit Belediyesi’nin İşkur aracılığıyla eski hükümlü bir iş makinesi operatörü ile bir motor teknisyeni alacağı açıklandı.

En az ilköğretim mezunu olan eski hükümlü adayların 14 Ocak akşamına kadar İşkur İl Müdürlüğü’ne başvurusu gerekiyor. Adayların Kocaeli’de ikamet ediyor olması da şart.

Daimi kadroya alınacak elemanlar için başvuru sayısı 1’den fazla olursa, 17 Ocak günü saat 14.30’da noter huzurunda kura çekilecek.

İzmit Belediyesi Eski Hükümlü Eleman Alımı 2016

belediye iş ilanları, kocaeli büyükşehir belediyesi iş ilanları, ibb iştirakler daire başkanlığı personel alımı, izmit belediyesi iş başvurusu, kocaeli belediyesi iş ilanları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , ,

2 Gönderi var

  1. ahmet | 09 Ocak 2013 Çarşamba

    slm ben konyadan ahmet ben engelliyim bu sınava bende katılabilirmiyim

  2. kader | 11 Ocak 2013 Cuma

    ahmet kardeşim sen katılamazsın hep kendi il içinden istiyolar böyle oldukçada biz işsiz kalacaz çünkü konya engelli kadrosu acmıyor nedense acsada kendi tanıdıklarını alıp geciyolar buna bizzat ben şahidim .

Bir Cevap Yazın