Kamil Koç 2013 Personel ve Eleman Alımı, 1200 Eleman Alımı Yapacak

325

Şehirlerarası otobüs toplu taşımacılığı alanında önemli isimlerden biri olan Kamil Koç bu yıl yeni yatırımlar gerçekleştirerek eleman alımları kapsamında binden fazla eleman alımı yapacak. Kamil Koç yeni yatırımlar çerçevesinde 2013 yılında yaklaşık 1200 yeni eleman alımı yapmayı planlıyor.

Yolcu sayısını her yıl yüzde 20 artırma hedefinde olan Kamil Koç Otobüsleri, 2013’te 65 milyon TL’lik yatırımla daha da büyümeyi hedefliyor.

Yeni yatırımla birlikte bin 200 kişinin e alınacağını ve Kamil Koç’un yaptığı her yatırımın aynı zamanda yeni iş olanaklarını da beraberinde getirdiğini vurgulayan Kamil Koç Otobüsleri Genel Müdürü Kemal Erdoğan, “Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne sağladığımız katkının yanı sıra Türkiye’nin istihdamına da katkı sağlayan bir firmayız. 2012 yılında yaklaşık 3 bin 900 çalışanımızla, 12.5 milyon yolcumuza hizmet verdik” diye konuştu. Kemal Erdoğan, çalışanların kariyer gelişimine yönelik eğitimler de düzenlediklerini söyledi.

Paylaş

8 YORUMLAR

  1. Ticaret meslek lisesi mezunuyum. 24.07.1990 doğumluyum.
    Matbaa, market, giyim mağzası, anketörlük,yemek atölyesi, jopan pazarı işlerinde çalıştım. Aileme bakmakla yükümlüyüm.
    Bilgisayar kullanabilir, firmanızın programını öğrenip kullanabilirim, kendime güveniyorum, sorunluluk sahibiyim.
    Personel kriterlerinizde bana da iş var mı ?

  2. anodolu ticaret meslek lisesi veritabanı proğramcılığı ve mustafa kemal üniversitesi bilgisayar proğramcılığı mezunuyum.denizbank,sgk ,türktelekom ve palmıye hastanesı bılgı işlem sorumlusu olarak çalıstım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here