KARABÜK ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

151

Karabük Üniversitesi akademik personel alımı gerçekleştirecek. Buna göre 1 doçent alımı ve 1 de profesör alımı yapılacak.

Resmi Gazetede bugün yayımlanan duyuruya göre, Karabük Üniversitesi bünyesinde açık bulunan, Mühendislik Fakültesi, malzeme bilimi bölümüne 1 profesör, mekatronik mühendisliği bölümüne ise 1 doçent istihdam edecek.

Son başvuru tarihi, ilanın Resmi Gazete’de yayınlanmasından itibaren 15. gün olacak.

Başvuracak adayların, belirtilen kadrolar için Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ekinde diploma veya öğrenim durumunu gösterir belge, nüfus cüzdan sureti, 3 adet fotoğraf ile özgeçmişi ve yayın listelerini kapsayan bir dosyayı 6 nüsha (Doçent kadrosu için 4 nüsha) halinde hazırlayıp müracaat etmeleri gerekiyor.

Kaynak: AA

karabük araştırma hastanesi iş başvurusu, karabük eğitim ve araştırma hastanesi iş başvurusu, karabük üniversitesi memur alımı, karabük araştırma hastanesi iş başvurusu formu, karabük üniversitesi iş ilanları

1 Yorum

  1. ilköğretim mezunuyum 34 yaşımdayım işkurada başvurdum ama malesef karabük gibi bir yerde yaşamak hem çok zor hem yalnız tek başıma hayat mücadelesi veriyorum benimde bir evladım var onu okutabilmem için bi işe ihtiyacım var size rica ediyorum iş konusunda bana yardımcı olurmusunuz tel no 05434476239

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here