web
counter
Kılıçoğlu Grup Yurtdışı Proje ve Yatırımlara Devam Ediyor | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Kılıçoğlu Grup Yurtdışı Proje ve Yatırımlara Devam Ediyor

Yurtdışında Bulgaristan’da kağıt havlu, peçete, ıslak mendil, sıvı ve toz deterjan üretimi yapan bir fabrikası bulunan Kılıçoğlu Grup, Bulgaristan’dan Avrupa’ya ve Balkanlara ihracat gerçekleştiriyor. Grubun önümüzdeki iki yıl içinde Türkiye pazarında da bu ürünlerle faaliyet gösterme planları bulunuyor.

Yurtdışında inşaat projeleri de bulunan Kılıçoğlu Group, inşaatta Balkanlarda tanınan bir grup. Bulgaristan ve Sırbistan’da da inşaat projeleri olduğunu belirten Talat Kılıç, yurtdışındaki inşaat yatırımları hakkında şu bilgileri veriyor: “İnşaat yatırımlarımızla Balkanlarda da oldukça tanınıyoruz. Kılıçoğlu inşaat olarak Bulgaristan’da toplam 30 milyon dolarlık yatırımımız bulunuyor.

Bulgaristan’da da 7-8 yıldan bu yana inşaat projeleri üretiyoruz. Oradaki 7 proje için toplam yatırımımız 18 milyon euro civarında. Burgaz kentinde 25 katlı bir rezidens inşaa ediyoruz. Ayrıca Bulgaristan’ın Burgaz ve Plovdiv şehirlerindeki projelerimizde inşaa ettiğimiz 280 konutu teslim ettik.”

1 Comment

  1. mürsel

    03 Ocak 2015 Cumartesi at 20:04

    inşaat demircisiyim on yıllık tecrübem var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>