free web stats

Kılıçoğlu Grup Yurtdışı Proje ve Yatırımlara Devam Ediyor

Yurtdışında Bulgaristan’da kağıt havlu, peçete, ıslak mendil, sıvı ve toz deterjan üretimi yapan bir fabrikası bulunan Kılıçoğlu Grup, Bulgaristan’dan Avrupa’ya ve Balkanlara ihracat gerçekleştiriyor. Grubun önümüzdeki iki yıl içinde Türkiye pazarında da bu ürünlerle faaliyet gösterme planları bulunuyor.

Yurtdışında inşaat projeleri de bulunan Kılıçoğlu Group, inşaatta Balkanlarda tanınan bir grup. Bulgaristan ve Sırbistan’da da inşaat projeleri olduğunu belirten Talat Kılıç, yurtdışındaki inşaat yatırımları hakkında şu bilgileri veriyor: “İnşaat yatırımlarımızla Balkanlarda da oldukça tanınıyoruz. Kılıçoğlu inşaat olarak Bulgaristan’da toplam 30 milyon dolarlık yatırımımız bulunuyor.

Bulgaristan’da da 7-8 yıldan bu yana inşaat projeleri üretiyoruz. Oradaki 7 proje için toplam yatırımımız 18 milyon euro civarında. Burgaz kentinde 25 katlı bir rezidens inşaa ediyoruz. Ayrıca Bulgaristan’ın Burgaz ve Plovdiv şehirlerindeki projelerimizde inşaa ettiğimiz 280 konutu teslim ettik.”

Kılıçoğlu Grup Yurtdışı Proje ve Yatırımlara Devam Ediyor 2016

Bulgaristan işçi alımı 2017

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , ,

1 Gönderi var

  1. mürsel | 03 Ocak 2015 Cumartesi

    inşaat demircisiyim on yıllık tecrübem var.

Bir Cevap Yazın