web
counter
KİM MARKETLER ZİNCİRİ PERSONEL ALIMI | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

KİM MARKETLER ZİNCİRİ PERSONEL ALIMI

Kim marketler zinciri önümüzdeki dönemde 600 kişilik personel-eleman alımı yapmayı planlıyor.

İstanbul’da yaklaşık bin kişilik ekiple perakende sektöründe satış üzerine çalışan KİM Marketler Zinciri, Kocaeli’de de 150 kişilik bir satış ekibine sahip. 2010’da satış alanında yeni açılan şubeleriyle yaklaşık 300 kişiye istihdam sağlayan firma, bu yıl tüm satış ekibi için 600 kişilik yeni istihdam hedefliyor.

KİM, formal eğitimini tamamlamış, mesleki bilgisi olmayan kişileri e alıp yetiştirmeyi amaçlıyor. Yetişmiş çalışan istihdamında ise ahlaklı, işine sadık, eğitim ve gelişime açık, kurumsal değerleri benimseyen, grubun ve sektörün gelişimine inanan kişiler tercih ediliyor.

KİM Grup İK ve Kalite Müdürü Ahmet Tamahkaroğlu, 2011’de sürekli eğitim programlarına başlayan Kim Akademi’nin perakendeciliğin tüm alanlarında yönetici yetiştirme ve meslek edindirme programlarıyla, mevcut ve yeni açılacak şubelere yetişmiş ve eğitimli personel sağladığını belirtiyor. Yönetici yetiştirme programı için en az 2 yıllık üniversite mezunu olma şartı aranıyor. Eğitim programına katılıp en az 5’inden başarılı olan tüm çalışanlar ise yönetici yetiştirme programına katılabiliyor. Yılda iki defa yapılan performans değerlendirmesinde belli programlara uygun olan adaylar için rehberlik görevi üstlenilerek yetiştirme programına katılım da sağlanıyor.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. pelin

    26 Mart 2011 Cumartesi at 16:37

    sızınle calısmak ısterım.mıgrosta raf tanzım elamanı olarak calıstım.kasıyer bılgım var.05074097141

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>