Kuveyt Türk Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

343

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Kuveyt Türk Personel – Eleman Alımı 2012
Kuveyt Türk, 2011 yılında 433 ilave personel istihdam sağladı. Banka yetkilileri, personel sayısının 3308 kişiye çıktığını belirterek, “ Yıl sonu hedeflenen rakam 3332. 2011 yılında 40 şube açtık. 2011 yılı sonu toplam şube sayımız 182 olacak. 2012 yılında en az 40 şube dahaaçarak toplam 222 şubeye ulaşmayı planlıyoruz. 2012’de 444 personel istihdamı planlıyoruz” dediler.

Kuveyt Türk İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Kuveyt Türk’e iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirler.

idris taşar

8 YORUMLAR

  1. Bankanıza iş başvurusunda bulunmak istiyorum.Güvenlik görevlisi olarak 7 yıldır özel bir şirkette çalışıyorum.İşimden memnun değilim uzun vadede önümü göremiyorum.Bu yüzden başvuruda bulunmak istiyorum.

  2. ben operator olarak bı çokm sektorde bulunmuş bulunmaktayım iş arıyorum sımensın elemanı olmak istıyorum saygılarımla 0 537 837 52 42 bu nodan dönuş yapmanızı beklemekteyım sevgılerımle

  3. Bursa’da yasıyorum islam uyar ticaret meslek lisesi bilgisayarlı muhasebe 2012 yılı mezunuyum. prometal hafif metaller dök.san.tic.ltd.şti. firmasında muhasebe departmanında 1yıl staj yaptım. Telefon akışını sağlayabiliyorum. microsoft word programını kullanıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here