LC WAIKIKI PERSONEL ALIMI, KARİYER İMKANLARI, İŞ BAŞVURUSU

362

Hazır giyim sektöründe uygun fiyat ve kalite politikası ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan LC Waikiki’yi tanımayan yok. Tüm Türkiye çapındaki mağazaları ve mağazacılık anlayışı ile kendi müşterilerine hizmet verirken diğer yandan da birçok genç kişiye iş ve kariyer olanağı sağlayıp kazanç noktası oluyor. LC Waikiki 1985 yılında Fransa’da bir Fransız markası olarak ortaya çıkmış 1987 yılında ise Tema Grup tarafından satın alınmış ve geliştirilmiştir.

LC Waikiki’nin müşteriyi hedefleyen mütevazi bir misyonu var: “İyi giyinmek herkesin hakkı”. İnsanları; tarzlarına, zevklerine, modaya ve bütçelerine uygun giydirerek kendilerini iyi hissetmelerini sağlamak.

LC Waikiki personel alımı, e alım süreci ve iş başvurusu

 

Marka boş pozisyonları yeni personel alımı ile sürekli dolduruyor. İşe alım süreci İnsan Kaynakları planlamasıyla boş pozisyonların belirlenmesi ve özgeçmiş veritabanının taranarak bu pozisyonlara uygun adayların seçilmesi ile başlıyor. Seçilen adaylara yerleştirilecekleri pozisyon çerçevesinde gerekli görüldüğü takdirde mesleki bilgilerini ölçmek amacı ile yazılı bir sınav ardında da yine yeterlilik için bir mülakat yapılır ve yine gerekli görülürse adaylardan referans istenebilir.

Buradan Lc Waikiki bünyesindeki mevcut açık pozisyonları görebilir, takip edebilir ve size uygun açık pozisyonlar için iş başvurusunda bulunabilir özgeçmişinizi online olarak gönderebilirsiniz. Özellikle İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında Lc Waikiki bünyesinde birçok açık pozisyon mevcut. LC Waikiki iş ilanlarına Kariyer.net üzerinden de ulaşabilirsiniz.

İşçi arayan kurumlar, işçi alan kurumlar, eleman arayan kamu kurumları, manavgat şoför arayanlar2015

21 YORUMLAR

 1. 1981 izmir doğumluyum
  eğitim
  fatihmehmet ilkokulu
  çınarlı meslek lisesi
  kütahya dumlupınar yüksek okulu makine rssmlığı bölümü
  stajlarım
  vardarcı makine
  askerliğim dolaysı ile işten ayrıldım
  firmanızda bana uygun olan her işte çalışabilirim gerçekten işe
  ve çalışmaya ihtiyacım var
  saygılar…

 2. 1989 dogumluyum adana seyhanda ikahamet edıyorum lcwaikikide uc donem destek eleman olarak calıstım real lcwaikikde olanda calıştım ve yedı ay carsıda bır mağaza tezgahtar olarak calıştım lıse mezunuyum lcwde calışmak ıstıyorum.

 3. 26.08.1986 doğumluyum çekmeköyde oturuyorum 1 yıl koton ve satış destek elemanı olarak çalıştım tecrübeliyim ben lc vakiki açılacak olan mağazada çalışmak istiyorum full time olarak çalışmak istiyorum

 4. Doğum tarihi : 01.06.1992
  Doğum Yeri : Manisa/Demirci
  Medeni Hali : Bekar

  Egitim Durumu
  2010-……….. Acık Ögretim Lisesi
  1999-2007 Tülay Aktas İşitme Engelliler İlköğretim Okulu

  Özürlü Durumu : İşitme Engelli
  Özür Derecesi : % 68

  Deneyim : YOK

  İlgilendiği Alanlar : Engelliler Folklor , Engelliler Voleybol

  Gittiği Kulüp : Duymazlar Lokali KARSİYAKA

  ben lc wakikide calısmak isterim …..

 5. 1989 doğumluyum.lise mezunuyum,adana kozanda oturuyorum, yeni açılacak olan adana kozan lc waikiki mağza sektöründe çalişmak istiyorum.2 yıl deneyimim vardır.şimdiden teşekkür ederim……

 6. 1976 doğumluyum.Karabük Safranbolu da oturuyorum.Lise mezunuyum.Evliyim.Daha önce bir tekstil firmasında sekreterlik yaptım.Şu anda bir laminat firmasında satış elemanı olarak çalışmaktayım.
  Karabük’teki mağazanızda çalışmak istiyorum.
  Saygılar…

 7. 1981 Elazığ doğumluyum.İzmir de yaşıyorum.6 yıl büyük bir mgzda reyon sorumlusu olarak çalıştım.evlilik nedeniyle işi bırakmak zorunda kaldım.yeniden iş hayatına LC WSIKIKI de devam etmek istiyorum.

 8. lise son öğrencisiyim üniversiteye hazırlanıyorum ihyiyaçlarımı karşılayabilmek için çalışmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim yenibosnada ikamet ediyorum şimdiden teşekkürler…

 9. 1982 elazıg dogumluyum elazıgda yasıyom 2 yıl kımlık magazasında calıştım 7 ay collezyon da calıştım evlıyım 2 cocugum var magazanızda calışmak istıyorum lise mezunuyum saygılarımla.

 10. Sayın yetkili,
  LCW personel alımı ilanınız ilgimi çekti. Bu ilanınızın deneyim, bilgi ve becerilerime uygun olduğunu düşünüyorum. Bugüne kadar testil sektöründe ve internet kafede çalıştım. Ayrıca Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği okuyorum. Son sınıf öğrencisiyim. 1989 doğumluyum. Ankara- Mamak’ta oturuyorum. İhtiyaçlarımı karşılamak üzere firmanızda part-time çalışmak istiyorum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

 11. afyon 1993 doğumluyum istanbulda yaşıyorum. Acık lisede son senem daha önce sekreterlik ve muhasebe asistanı olarak çalıştım. Bu işe cok ihtiyacım var firmanızda her işi yapabilirim.

 12. Afyon 1993 doğumluyum. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Açık lisede son senem. Daha önce sekreter ve muhasebe asistanı olarak çalıştım. Bu işe çok ihtiyacım var.

 13. Merhaba adım Zeynep,
  Haydar akçelik kız meslek lisesinde okudum. 2 yıllık Beyoglu olgunlaşma endüstirisini bitirdim. Bilgisayar operetör olarak çalışıyorum.İstanbul’da ikamet ediyorum.
  Bende Lc waikiki’de model hanede bilgisayar operetörü olarak çalışmak istiyorum…..SAYGILARIMLA

 14. o1.17.1991 adana kadirli doğumluyum 2010 lise mezunuyum lw wakiki firmanızda personel olarak çalışmak istiyorum şuanda dershaneye başladım hafta sonları part time olarak firmanızda görev almak isterim saygılarımla…

 15. 1990 doğumluyum sakarya da öğrenciyim daha önce mağazacılık deneyimim var satış danışmanı, kasiyer, mağaza sorumluluğu yaptım.. hafta sonları kısmi part time olarak çalışmak istiyorum…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here