Lise Mezunu Banka Eleman Personel Alımı

Banka’da çalışmak istiyorsunuz fakat mezun olduğunuz öğretim derecesi buna izin vermiyor mu? Lise mezunu olarak banka’da çalışmak istiyorsanız sizlere çeşitli metodlardan bahsedeceğiz.

Her sektörde olduğu gibi finans ve bankacılık sektöründe de çeşitli mezunlara ihtiyaç vardır. Bankanın gişe asistanından, güvenlik görevlisine, çaycısından, müdürüne hepsinin mezuniyeti veya eğitimi farklı düzeyde olabilir.

Lise mezunu personel alımı yapan bankalarda çalışmak istiyorsanız bankaların saha satış ekibinde yer alabilirsiniz, kredi kartı operasyonlarında saha da etkili satışlar yaparak terfi alabilirsiniz. Banka içerisinde görev yapmak şube de bir pozisyon almak istiyorum diyorsanız silahlı güvenlik sertifikası alarak banka’da güvenlik görevlisi olabilirsiniz. Bankaların temizlik ve çay lerine bakan hizmetli olabilirsiniz.

Banka’da güvenlik görevlisi olarak açılan banka sınavlarına girip gişe asistanı, müşteri temsilcisi gibi pozisyonlara terfi eden ve hatta şube müdürü olan kişiler vardır. Mezuniyet çalışma performansına bağlı olarak bazen üst düzey yöneticiler ve insan kaynakları tarafından gözardı edilebilir.

Siz yeter ki sabırlı ve azimli olun, ha bir de kurum içi terfi sınavlarını kaçırmayın… / Lise mezunu personel alımı

lise mezunu memur alımı 2015, ziraat bankası lise mezunu personel alımı 2014, 2015 lise mezunu memur alımı, vakıfbank lise mezunu personel alımı 2014, lise mezunu memur alımları 2015