web
counter
Media Markt Personel Alımı Yeni Mağazalara Eleman Alımı Yapılacak | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Media Markt Personel Alımı Yeni Mağazalara Eleman Alımı Yapılacak

Elektronik ve teknoloji alanında perakende devi olan dünyaca ünlü Media Markt yeni yatırımlar kapsamında Türkiye’de 2012 yılında 10 yeni mağaza açmayı planlıyor. Yeni açılacak olan mağazalar ile eleman ve personel alımı kapsamında birçok kişiye iş imkanı da sağlanacak.

2010’da Media- Saturn’un en hızlı büyüyen ülkesi olan Türkiye, dünyadaki yatırım yapılacak stratejik üç ülke arasında girdi.Yatırımlara hız veren Media Markt, 10 yeni mağaza açacak. Türkiye’ye 2007 yılında ilk olarak Ümraniye’de açtığı mağazası ile giren, Avrupa’nın dev elektronik mağazalar zinciri Media yeni Media Markt’lar ile mağaza sayısını 20’ye çıkaracaklarını söyledi. 2012’nin hedefi ise en az 10 yeni mağaza.

Türkiye çok hızlı büyüyor, yeni mağazalar geliyor
Media-Saturn’un dünyada büyüme kararı aldığı üç önemli ülkeden birinin Türkiye olduğunu belirten Media-Saturn Türkiye CEO’su Nuri Topatan, şirket için Rusya ve Çin ile birlikte Türkiye’nin yeni yatırımların adresi olduğunu belirterek “2010’da da Media-Saturn’un faaliyet yürüttüğü 15 ülke arasında en hızlı büyüme Türkiye’de görüldü” dedi. Bahçelievler Bahçepark Media Markt’ın ardından, 2011 bitmeden Kayseri ve Antalya’da da mağaza açacaklarını bildiren Topatan böylece toplamda 20 mağazaya ulaşacaklarını, 2012’de ise 10 yeni mağaza daha açacakları bilgisini verdi. Türkiye’nin 2010 yılında Media-Saturn’un bulunduğu 15 ülke arasında en hızlı büyüyen ülke olduğunu belirten Nuri Topatan, bu hızlı büyüme çerçevesinde de Türkiye’nin Rusya ve Çin ile birlikte Media-Saturn’un dünyadaki büyüme ve yatırım için seçtiği üç stratejik ülkeden biri olduğunu belirtti. Markt, dördüncü yılında İstanbul’da 8’inci, Türkiye’deki 18’inci mağazasınıBahçelievler Bahçepark AVM’de açtı. Media Markt Bahçelievler açılışında, gece yarısından itibaren 3 binden fazla İstanbullu, teknoloji kuyruğu oluşturdu. üç saatte 6 bin ürün satıldı.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. ramazan oğuz

    15 Ocak 2012 Pazar at 04:41

    merabalar…ben izmirde ikamet etmekteyim.1988 doğumluyum..celalbayar univ.büro yönetimi ve sekreterlik bolumu 2010 mezunuyum.bilgisayar ingilizce ve tibbi sekreterlik sertifikalrım var ..B sürücü ehliyetim var..sizinle çalışmaktan gurur duyarım teşekurler….05364215853

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>