MEMUR ALIMLARI, KAMU İŞÇİ ALIMLARI

117

Devlet kamu kurum ve kuruluşları yeni yılda da binlerce kişilik memur alımı gerçekleştirecekler.

Birçok memurun boş kadrolara yerleştirileceği kamu kurumları arasında bakanlıklardan belediyelere kadar birçok farklı kurum yer alıyor. Bunun yanında memur alımlarının sözleşmeli memur alımları ve özürlü memur alımlarını da kapsadığını belirtmek gerekir.

Memur alımı yapacak kurumlardan Tarım Bakanlığı, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı memur alımlarında en çok ilgi duyulan kurumlar arasında yer alıyor.

Aşağıda memur alımı duyurusu yapan ve yoğun ilgi gören kamu kurularını sıraladık, linklere tıklayarak detaylara ulaşabilirsiniz.

TARIM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONEL ALIMI

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI

MEMUR ALIMI, KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU PERSONEL-MEMUR ALIMI

ADALET BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI, 10 BİN KİŞİ ALINACAK

ASKİ KAMU PERSONEL ALIMI, BAŞVURU

ÖSYM SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

SOSYAL HİZMETLER VE ÇOCUK ESİRGEME KURUMU MEMUR ALIMI

2 YORUMLAR

  1. 1988 ardahan/göle doğumluyum. Kars’ta yaşıyorum.Kafkas üniversitesi turızm ve otel işletmeciliğini bitirdim dikey geçışle de İşletme 3.sınıfta okuyorum. Mugla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.Bilgilerınıze arz ederım.

  2. gazi coğrafya mezunuyum 3 yıldır kpss mağduruyum fakülteyi iyi bir derece ile bitirdim bitirmez olaydım şimdi düşünüyorum 5 yıl okuyup o kadar emek masraftan sonra böyle sürüneceğimi bilseydim acaba okurmuydum? bu belirsizlik yüzünden askere gidemiyorum ne olur şurdan birisinin aklına bir fikir geliyorsa söylesinde yapıyım bazı yorumlara bakıyorum bankada çalışanlar vs ya arkadaşlar nasıl girdiniz ve neden memnun değilsiniz ben hangi kapıyı çalsam önce torpil pardon referans istediler maalesef yok dedim o zaman sana iş yok dediler ne yapcaz ya torpilin yoksa öl diyorlar vallahi bende istiyorum ama daha çekecek çilemiz var demek ki…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here