METRO MARKET PERSONEL SAYISINI ARTTIRIYOR

139

Metro Toptancı Market bilinen isimlerden biri. Toptan alışveriş marketler zinciri olan METRO Türkiye çapında 19. Ankara’da 3. mağazasını açtı. Ankara’daki yeni mağaza Batıkent’te açıldı. Metro 2011 yılında toplam 6 mağaza açmayı planlıyor, amaç 2010 yılındaki mağaza sayısını 2012’de ikiye katlamak.

Özerkan, 20 milyon avro değerinde yatırım yaparak hizmete açtıkları Batıkent mağazasında toplam 220 kişiye istihdam sağladıklarını ve 30 binden fazla ürünü müşterilerin hizmetine sunduklarını kaydetti. Batıkent’teki mağazayla birlikte Türkiye’de 19’uncu, Ankara’da ise 3’üncü mağazayı açtıklarını dile getiren Özerkan, mağazanın yaklaşık 6 bin metre kare alandan oluştuğunu anlattı.

Özerkan, Batıkent mağazasının 2011 yılında açılması planlanan mağazalardan ilki olduğunu, toplam 6 mağaza açmayı hedeflediklerini ifade ederek, ”Bu yıl Türkiye’ye yaklaşık 120 milyon avroluk doğrudan yatırım yapmayı planlıyoruz. 2010 yılındaki yatırımlarımızı 2011 senesinde ikiye katlıyoruz.” dedi. Batıkent mağazasının, Ankara’ya olan güvenin çok net bir yansıması olduğuna dikkati çeken Özerkan, Başkentin büyüyen ve gelişime açık pazar şartlarıyla grubun yatırım planları arasında hep öncelikli şehirler arasında yer aldığını söyledi.

Özerkan, geçen yıl açılan mağazalarda toplam bin 300 kişiye iş olanağı sunarak Türkiye’deki toplam istihdam rakamını 5 bin 500’e yükselttiklerini, Batıkent’teki mağazayla birlikte bu sayının 5 bin 720’ye çıktığını dile getirdi. Kubilay Özerkan, daha sonra mağazanın açılışını müşterileriyle birlikte bereketin sembolü olan nar kırarak yaptı.

metro market denizli, metro market personel maaşları, denizli metro market, metro market maaşları 2015, metro maaşları
Paylaş

2 YORUMLAR

  1. 15.yllık.ısıtma.soğutma tknik elamanıyım.ayrıca işsiz kldığım zamanlrda.özel sektörde şöförlük ve teknik bakmcı olarak görev aldım.titiz olduğum için işime özen göstermeye dikkat ederim.eyer beni bünyenize kabul ederseniz.sevinirim saygılarımla Birkan Yılmaz 05545649414 05357330157

  2. Hayırlı günler. Ben Kocaeli ilinde ikamet etmekteyim.
    Üniversite 2 yıllık işletme bitirdim. Çalışkan ve türüst olduğumu belirtmeyi özellikle isterim. Ayrıca firmanıza çalışmayı çok isterim.Hayırlı haberlerinizi alma ümiti ile iyi günler dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here