Mit Müsteşarlığı İstihbarat Personel Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2015 İş Başvurusu

Mit Müsteşarlığı İstihbarat Personel Alımı

MİT Müsteşarlığı personel alımıkapsamında dünyanın çeşitli bölgelerinde görevlendirmek üzere erkek personel alımı yapacak. Söz konusu MİT personel alımı çerçevesinde erkek istihbarat uzman yardımcısı alımı gerçekleştirilecek.

MİT Personel Alımı Kapsamında Adaylarda Aranan Kişisel Özellikler

MİT’ten yapılan yazılı açıklamada, Müsteşarlığın, ”analitik yönü kuvvetli, iletişim yeteneği güçlü, sorumluluk sahibi, kişisel gelişime açık, araştırmacı, pratik zekasına güvenen, yönetme ve yönlendirme becerilerine sahip” erkek istihbarat uzman yardımcısı adayları alacağı belirtildi.

MİT Personel Alımı Kapsamında Adaylarda Aranan Eğitim Nitelikleri

İstihbarat uzman yardımcısı kadrosuna üniversitelerin hukuk, uluslararası ilişkiler, kamu yönetimi, siyaset bilimi, letme, iktisat, maliye, psikoloji, sosyoloji, gazetecilik gibi bölümlerinin yanı sıra bu yıl ilk defa elektrik ve/veya elektronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektronik ve haberleşme mühendisliği, bilgisayar bilimi ve mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, telekomünikasyon mühendisliği, fizik mühendisliği ve nükleer enerji mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvuruları da kabul edilecek.

MİT Personel Alımı / Başvurular

Başvurular, 17 Ağustos–21 Eylül tarihleri arasında Müsteşarlığın ”www.mit.gov.tr” adresli internet sitesi üzerinden online yapılacak ve ilana ait detaylara yarın Müsteşarlığın internet sitesinden ulaşılabilinecek.

mit eleman alımı

mit personel alm

Mit müsteşarlığı personel alımı

jandarma istihbarat personel alımı

mit alımları

Mit Müsteşarlığı İstihbarat Personel Alımı 2015

01 12 2015 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2015, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

1 Gönderi var

  1. ilhan sevi | 28 Aralık 2012 Cuma

    mesleğim ressamlık ve tabelacılık sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla

Bir Cevap Yazın