free web stats

Motorcu, Elektrikçi, Boyacı, İnşaatçı ve Marangoz İşçi Alımı – TÜLOMSAŞ

TÜLOMSAŞ yani TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİİ bünyesine işçi alımı yapmak üzere yeni bir ilan yayınladı. İlana göre kurum bünyesinde çalıştırmak üzere, boyacı alımı, motorcu alımı, elektrikçi alımı, inşaat ustası alımı, marangoz alımı, bilgisayarcı alımı ve sıhhi tesisatçı alımı yapacak. TÜLOMSAŞ işçi alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar detaylı bilgiye iskur.gov.tr adresi üzerinden ulaşabilirler. Tülomsaş işçi maaşı ne kadar sorusunun yanıtı iş görüşmeleri sırasında netlik kazanacaktır.

İşgücü talep şartları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.trinternet sayfasında 13.05.2015 tarihinde yayımlanacaktır. İsteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir.

MESLEK ADET
TESVİYECİ 40
MOTORCU 12
ELEKTRİKÇİ 12
KAYNAKÇI 10
BOYACI (METAL) 6
İNŞAATÇI 4
SIHHI TESİSATÇI 2
MARANGOZ 2
BİLGİSAYARCI 2
TOPLAM 90

Motorcu, Elektrikçi, Boyacı, İnşaatçı ve Marangoz İşçi Alımı – TÜLOMSAŞ 2016

tülomsaş işçi alımı 2016, eskişehir tülomsaş işçi alımı 2016, tülomsaş işçi alımı 2017, tülomsaş işçi maaşları 2015

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

Bir Cevap Yazın