web
counter
Muş Üniversitesi Personel Alımları | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Muş Üniversitesi Personel Alımları

Muş Üniversitesi rektörü yaptığı açıklama ile personel alımlarına devam edildiğini, genişleme ve büyüme kapsamında en son sınavla 42 personel alımı yapıldığını belirtti. İş Alımları

İnanç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, en son yapılan sınavla 42 personel alımı yaptıklarını belirterek, üniversitede fiziksel mekanların genişlemesiyle personel alımlarına devam edeceklerini bildirdi.

İnanç, yeni aldıkları araştırma görevlilerini, öğretim üyelerini, okutmanları ve uzmanları akademik kadroya, mühendisleri, bilgisayar letmeni ve sekreterleri ise idarikadroya dahil ettiklerini belirtti. Bu alanlarda personel yapısının genişlediğini kaydeden İnanç, “Önümüzdeki günlerde de yeni personel alımı yapacağız. Bu bağlamda üniversitemizin fiziksel mekanları genişledikçe personel alımını hızlandıracağız” dedi.

Bu yıl eylül ayında üniversiteye yaklaşık 3 bin 220 öğrenci alınacağını ve bu aydan itibaren MŞÜ’nün eğitim ve öğretim faaliyetlerini yeni yerleşke de sürdüreceğini dile getiren İnanç, bu konuda çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.

İnanç, şöyle konuştu:

“Eylül ayında MŞÜ olarak eğitim ve öğretim faaliyetlerimizi yeni yerleşkemizde yürüteceğiz. Rektörlük ve idari bilimleri yanı sıra, eğitim, fen edebiyat ilahiyat ile sosyal bilimler ve fen bilimleri enstitüsü kampüste eğitim ve öğretime devam edecek. Eski yerleşkelerimizdeyse meslek yüksek okulunu ikiye ayıracağız. Teknik programlar bir yerleşkede, sosyal programlar da başka yerleşkede eğitim öğretim faaliyetini yürütecek. Sağlık yüksek okulumuz yine merkezde bulunan yerleşkede kalacak. Sadece iktisadi idari bilimler fakültemiz için kesinleşmiş bir kararımız yok. Ancak bu fakültemiz merkezdeki yerleşkelerimizin birinde veya yeni kampüs alanında faaliyetini yürütecek.”

Muhabir: Sabri Yıldırım / Şener Toktaş

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. agit malgaz

    15 Eylül 2012 Cumartesi at 19:07

    iş başvurusunda bulunuyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>