free web stats

ORAN KALKINMA AJANSI YÜKSEK MAAŞLA PERSONEL ALIMI YAPACAK

ORAN – Orta Anadolu Kalkınma Ajansı yüksek maaşlarla personel alımı gerçekleştirecek. Kayseri, Sivas ve Yozgat illerini kapsayan Ajans 1 iç denetçi, 1 hukuk müşaviri, 10 uzman personel ve 3 destek personeli alacak.

Söz konusu personel alımları sınav sistemi ile yapılacak. Başvurular 11 Mart Pazartesi günü başlayacak ve 22 Nisan’a kadar devam edecek. Sözlü mülakata katılmaya hak kazanan adaylar 2 Mayıs’da çağrılacaklar. Yazılı sınav 9 ve 13 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek.

Ajans Genel Sekreterliği tarafından yapılan ilan alımı açıklamasında personelde bu illerin kalkınması ve gelişmesine hizmet etmek isteyen, yetenekli, dinamik, analitik düşünebilen, takım çalışmasına yatkın, kendine güvenen, iletişime açık, pozitif düşünen, üretken, değen çalışma koşullarına uyum sağlayabilen, bir veya birden çok yabancı dile ileri düzeyde hakim ve seyahat engeli olmayan personel kriterleri aranıyor.

Personele verilecek maaşlar şöyle:
İlanda belirtilen açıklamaya göre ajansa alınacak personelin ücretleri ise iç denetçi ve hukuk müşavirine 4 bin 500 ila 6 bin, uzman personele 3 bin 500 ila 4 bin 500, destek personeline de 1.750 ila 2 bin 250 TL arasında maaş verilecek.

ORAN KALKINMA AJANSI YÜKSEK MAAŞLA PERSONEL ALIMI YAPACAK 2016

yüksek maaşlı iş ilanları, kayseri orta anadolu fabrikası işci alımı, yüksek maaşlı iş ilanları 2014, kayseri yuksek maasli is ilanlari, ankarada yuksek maasli is ilanlari

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , ,

1 Gönderi var

  1. Emriye ASLAN | 12 Nisan 2011 Salı

    BEN TURHAL ANADOLU KIZ MESLEK LİSESİNDE OKUDUM. TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ MYO. NDAN ÖN LİSANS MEZUNUYUM. 160 SAATLİK BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKAM VAR. TOKAT İŞKURDAN TEKSTİL MAKİNALARI USTALIĞI SERTİFİKAM VAR. OFFICE PROGRAMLARI VE DONANIM. YAZILIM, İNTERNET VE İŞLETİM SİSTEMİ BİLİYORUM. İYİ DERECEDE İNGİLİZCEYİ GEREK YAZMA OKUMA VE ANLAMA KONUSUNDA BİLİYORUM. VE VE ŞİRKETİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.

Bir Cevap Yazın