web
counter
ÖSYM Sözleşmeli Personel Memur Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

ÖSYM Sözleşmeli Personel Memur Alımı

Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi, Bilgi İşlem Müdürlüğünde çalışmak üzere toplam 4 personel alacak. Personel alımı KPSS sınav sonuçlarına göre yapılacak ve sınav sonucunda 1 bilişim yöneticisi, 1 sistem ve veri tabanı yöneticisi ve 2 yazılım mühendisi sözleşmeli personel olarak e başlayabilecek.

ÖSYM tarafından sözleşmeli personele ödenecek maaşlar da oldukça dolgun. Bilişim yöneticisine 5 534 TL, sistem ve veritabanı yöneticisi ile yazılım mühendislerine ise 4150 TL maaş ödenecek.

Adaylarda aranan özellikler ise şunlar:

Adayların, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda istenen şartların yanı sıra, fakültelerin dört yıllık bilgisayar, yazılım, elektrik, elektronik, elektrik-elektronik, ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları, yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya  ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübesi bulunması, bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları ve güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmeleri isteniyor.

Başvurular 20 Aralık – 31 Aralık tarihlerinde arasında şahsen veya posta ile doğrudan ÖSYM kurumuna yapılabiliyor.

Bunlara da göz atın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>