web
counter
Özsüt Personel Eleman Alımı İş Başvurusu | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Özsüt Personel Eleman Alımı İş Başvurusu

ÖZSÜT 2011 ve 2012 döneminde yapacakları yatırımlar ile 15 yeni şube açmayı ve bu şubelerde personeleleman alımı kapsamında toplam 250 kişiye iş sağlamayı planlıyor. Özsüt’ün şu an itibari ile toplam 161 şubesi bulunuyor istihdam kapsamına 2400 eleman alımı gerçekleştirmiş. Yeni mağazalar Bolu, Muğla, Marmaris, Çorum, Amasya, Sivas, Sinop ve Çankırı’da yer alacak.

İzmirli tatlı üreticisi zinciri Özsüt, kapasite artırımına yaptığı ek yatırımlar ve açacağı yeni şubelerle büyümeye devam ediyor. 2011-2012 döneminde 15 bayi daha açmayı hedeflediklerini belirten Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, bu süreçte toplam 250 kişiye istihdam sağlayacaklarını söylüyor. “Şu anda 161 şubemiz bulunuyor ve yaklaşık olarak 2 bin 400 kişiye istihdam sağlıyoruz” diyen Çullu, 2011 yılında Bolu, Muğla, Marmaris, Çorum, Amasya, Sivas, Sinop ve Çankırı’da mağaza açmak istediklerini ifade ediyor.

Yurt dışında da mağaza açma planları var
Türkiye’deki genişleme hamlelerinin yanında yurtdışına açılma planları da yapan Özsüt, bu anlamdaki ilk şubesini KKTC Lefkoşa’da açmıştı. Yakın gelecekte başta Türkiye’ye çevre ülkeler olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde de yatırım yapmayıdüşündüklerini belirten Yıldırım Çullu, Yunanistan, Bosna Hersek ve Romanya’da üretim tesisi kurma planlarıyla ilgili ise şöyle konuşuyor: “İlerleyen dönemlerde, başta çevre ülkeler olmak üzere dünyanın farklı bölgelerinde de yatırımlar hayata geçirmek istiyoruz. Rusya, Kuzey Irak ve Yunanistan’da en kısa dönemde Özsüt severlerle buluşmayı hedefliyoruz. Öncelikle komşu coğrafyada bulunan, kültürel bağımız ve damak tadı anlamında ortak paydamız olan ülkelerde yeni şubelerle yayılma stratejimiz bulunuyor. Yurtdışında yatırımcı adayları ile görüşmelerimiz devam ediyor.”

Özsüt bayilik fırsatları da sunuyor
Özsüt’ ten franchise almak isteyenlerin bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor. 10 yıllık yapılan franchise sözleşmelerinde kafe konsepti için isim hakkı bedeli 25 bin dolar+KDV, fırın konsepti için ise isim hakkı bedeli 30 bin dolar+KDV isteniyor. Ayrıca yatırımcılarınortalama 250 bin dolar seviyelerindeki başlangıç yatırımını karşılayabilecek seviyede finansal güce sahip olmaları da şart koşuluyor. Tüm mağazaların dekoru franchise veren diğer firmalarda olduğu gibi Özsüt’ün mimari konseptine uygun olarak yapılıyor. Mimari proje, franchising sözleşmesi imzalandıktan sonra hazırlanıyor. Hazırlanan projenin uygulanma maliyetleri franchise alana ait. Dükkanın büyüklüğüne göre değiklik gösteren dekorasyon maliyetlerinin ortalama metrekaresi ise bin 250 dolar olarak belirlenmiş.

ÖZSÜT İNSAN KAYNAKLARI, İŞ BAŞVURUSU, İŞ BAŞVURU FORMU
Özsüt mağazalarında çalışmak için iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Özsüt resmi web sayfasında insan kaynakları bölümü altında açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirler.

izmir kemalpaşa özsüt fabrikası iş başvurusu, özsüt iş ilanları, özsüt iş başvuru formu

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. Arda AYÇİÇEK

    09 Ekim 2012 Salı at 20:23

    Merhaba iş arayışında olup 8 yıllık garsonluk tecrübem var uygun pozisyonda iş ilanınızla ilgileniyorum . Arz ederim 533 381 55 20

  2. ercan

    13 Kasım 2012 Salı at 11:12

    mrhb erkan ben özsütte 10 yıllık istıklal cad calışmışlıgım var son ıkı yıllık ta magaza muduru tecrubem var 88 dogumluyum bılgınıze arz ederım tlf 05452331047

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>