free web stats

Özürlü Engelli Eleman Personel Alımı

Perakende mağazaları ile binlerce kişiye iş imkanı sağlayan CarrefourSA yeni eleman personel alımları kapsamında işçi alımı yapmaya ve iş imkanı sağlamaya devam ediyor. CarrefourSA son olarak engelli özürlü eleman alımı kapsamında özürlü işçi sayısını arttırma kararı aldı. Buna göre söz konusu engelli özürlü eleman ve personel alımı kapsamında CarrefourSA 150 engelli eleman alımı gerçekleştirecek.

Türkiye’nin en büyük perakende zincirlerinden CarrefourSA, ülkedeki engelli istihdamına katkı sağlamak amacıyla mağazalarında görev yapan engelli personel sayısını artırma kararı aldı. Şirket, engelli istihdamında yasal sorumluluk olan yüzde 3 istihdam oranını yüzde 5 seviyesine çıkararak 150 engelli bireye daha mağazalarında iş verecek.

Konuyu bir sosyal sorumluluk projesi olarak gördüklerini belirten CarrefourSA Kurumsal İlişkiler ve Hukuk Direktörü Merter Özay, “Topluma karşı olan sosyal sorumluluğumuz gereği engelli istihdamına önem veriyoruz. Fırsat eşitliği sağlandığı takdirde, engelli çalışanlarımızın mağazalarımızda büyük başarılara imza attıklarına şahit olduk. Düzenleyeceğimiz mesleki ve kişisel gelişim odaklı eğitim programlarıyla engelli çalışanlarımızın kariyer planlamasına yardımcı olmakla beraber profesyonel ve bireysel gelişimleri için çeşitli olanaklar sunacağız” dedi.

CARREFOURSA İNSAN KAYNAKLARI
Carrefour asıl gücünü çalışanlarının motivasyonundan alır. Onlar kendi mesleklerinde en iyi tüccar ve profesyonel olanlardır… Carrefour çalışanları, perakende düşünce yapısına sahip olmaları, girişimci ruhları ve uyum sağlayabilme yetenekleri gözönünde bulundurularak e alınırlar. Çalışanlarımız sürekli kişisel gelişime olanak sağlayan, sorumluluk almayı ve inisiyatif kullanmayı gerektiren çok çeşitli görevleri yerine getirirler.

Özürlü Engelli Eleman Personel Alımı 2016

bafra is kur engelli is ilani, iskur iskenderun ozurlu alimi, iskerderun engelli iş varmı kemir, 2017 yılında açılacak kariyer memur sınavları, nufus mudurlugu engelli personel alimi

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , ,

2 Gönderi var

  1. ilhan | 06 Ekim 2012 Cumartesi

    benim işitme engelliyim yapmiş oldu özürlüyüm oran 46 ortaokul mwzun olmak başvurum isterim ki? diyarbakır carrefoursa başvurum istiyorum ki?(05533705218)mesaj gönder

  2. şafi demir | 20 Ocak 2015 Salı

    slm ben şafi sa ayahımsa obur ayahımda birraz kısalık var engeliyim yüzde 60 raporluyum lise mezunuyum iyi bilgisayar kulanmasını biliyorum belediyenizlde çalışmak istiyorum teşekurler.

Bir Cevap Yazın