free web stats

Sakarya Üniversitesi Personel Alımı

Üniversitelere personel ve eleman alımları devam ediyor. Sakarya Üniversitesi bünyesinde farklı birimlerde görevlendirmek üzere personel alımları kapsamında öğretim elemanı alımı gerçekleştirecek. Buna göre 4 profesör, 27 adet doçent ve 37 adet yardımcı doçent alımı yapılacak.

Adayların 20 Eylül Perşembe gününe kadar şahsen ya da posta yoluyla üniversiteye müracaat etmeleri gerekiyor.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), çeşitli birimlerde görevlendirilmek üzere 4 profesör, 27 doçent ve 37 yardımcı doçent alacak.

SAÜ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, Tıp Fakültesi için 4 profesör, 7 doçent ve 12 yardımcı doçent alınacak.

Üniversitenin Teknoloji Fakültesi’ne 3 doçent, 3 yardımcı doçent, Mühendislik Fakültesi’ne 2 doçent, 4 yardımcı doçent, İşletme Fakültesi’ne 1 doçent, İlahiyat Fakültesi’ne 2 doçent, 2 yardımcı doçent, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ne 1 doçent, 1 yardımcı doçent, Hukuk Fakültesi’ne 2 yardımcı doçent, Güzel Sanatlar Fakültesi’ne 1 doçent, Fen Edebiyat Fakültesi’ne 9 doçent, 2 yardımcı doçent, Eğitim Fakültesi için de 3 yardım doçent alınacak.

SAÜ ayrıca, Beden Eğitimi ve Spor Meslek Yüksekokulu için 3, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu için de 5 yardımcı doçent alacak.

Kaynak: AA

Sakarya Üniversitesi Personel Alımı 2016

sakarya üniversitesi sözleşmeli personel alımı, sakarya ünüverstesi 2017 hemşire alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

,

Bir Cevap Yazın