free web stats

Lise Mezunu Personel Eleman İçi Alımları

Türkiye’de hükümet ve ilgili devlet kurumları sizliğe ayrı bir önem vermeye başladılar. Bu önem çerçevesinde işsizlikle mücadele konusunda lise mezunlarını da memnun edecek gelişmeler gerçekleşiyor.

İnsan kaynakları uzmanlarının öngörülerine göre bu yıl içerisinde 100 bin ile 150 bin arasında lise mezunu kişi eleman ve personel alımı kapsamında işe alınacak. Ortalama maaşlar konusunda tahminler de oldukça iyi. Buna göre işe alınacak lise mezunlarının ortalama maaşları 800 TL ile 1500 TL arasında olacak. Liselerden her yıl ortalama 700 bin öğrenci mezun oluyor. Özellikle perakende sektörü yeni lise mezunları için güzel kariyer imkanları sunuyor. Mağaza personel – eleman alımlarında mağaza personelinin genellikle lise mezunlarından oluşması lise mezunlarının işe alınmasında önemli katkılar sağlıyor.

2012 yılı sonuna kadar tamamlanması planlanan 74 alışveriş merkezinin toplamda 74 bin ile 110 bin arasında personel ve eleman alımı yapması öngörülüyor. Lise mezunu personel ve eleman alımı konusunda şehir olarak İstanbul başı çekiyor, ardından sırasıyla Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana ve Tekirdağ geliyor.

Lise Mezunu Personel Eleman İçi Alımları 2016

düz lise mezunu iş ilanları, avm lere saglik personeli os ilani, avm personel alımı, lise mezunu eleman adana, meslek lisesi mezunu personel arayan islemeler izmirden

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , , , ,

2 Gönderi var

  1. feride | 16 Ağustos 2011 Salı

    Antalya kumluca da ikamet ediyorum düz lise mezunuyum.çocuk gelişimden bilgisayardan kurankursundan antep işi kurdela nakışı kurslarına katıldım.sertifikalarım var. birazda dikiş bilgim var.

  2. Serkan | 11 Ocak 2012 Çarşamba

    Meslek lisesi tesisat teknolojısi mezunuyum.kalorifercilik yaparım 0543 441 2707

Bir Cevap Yazın