free web stats

PETKİM İŞ GARANTİLİ PROGRAMLA 250 KİŞİYİ İŞE ALDI

İş garantili gücü yerleştirme programını tamamlayanlar işlerine başladılar. Söz konusu program Petkim, İşkur ve Ege Üniversitesi’nin ortak çalışması ile gerçekleştirildi. Petkim bu program kapsamında toplamda 440 personeli işe aldı.

Socar & Turcas Grubu’nun 2015 ve 2023 yılları için belirlediği vizyon ve hedeflere ulaşmada, yüksek nitelikli iş gücüne büyük ihtiyaç duyduklarını dile getiren Öztürk, yapılan çalışmanın, devlet-özel sektör-üniversite işbirliğinin en güzel örneklerinden birini oluşturduğunu vurguladı.

“2015’e kadar 300 milyon dolarlık yatırım yapılacak”

Socar & Turcas Grup Şirketleri Başkanı ve Petkim Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yavuz ise Petkim’in 2015 yılına kadar 300 milyon dolar tutarında yatırım yapacağını, Socar & Turcas Grubu’nun ise Petkim sahasında 4 milyar dolar tutarında rafineri yatırımını 2015 yılına kadar tamamlayacağını söyledi.

Yavuz, “Bugün yıllık 530 milyon dolar ihracat yapıyoruz. Planladığımız yatırımlarla birlikte Petkim Yarımadası’nda 2023 yılında 5 milyar dolar ihracat yapacağız. Bugün ailemize dahil olan çalışanlarımız, aynı zamanda bu büyük başarı öyküsünün tanıkları da olacaklar” dedi.

Kaynak: Dünya Gazetesi

PETKİM İŞ GARANTİLİ PROGRAMLA 250 KİŞİYİ İŞE ALDI 2016

petkim maaşları, petkim iş ilanları, petkim işçi alımı, petkim eleman alımı, petkim maaslari 2015

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, ,

3 Gönderi var

  1. evren kılınçarslan | 26 Haziran 2011 Pazar

    kırıkkale endüstri lisesi mezunuyum izmir petkimde çalışmak istiyorum.

  2. mustafa kılınçarslan | 26 Haziran 2011 Pazar

    kırıkkale devlet hastanesi personel şefliğinden emekliyim vatanıma milletime faydalı olmak istiyorum iş arıyorum.

  3. irfan kara | 08 Ağustos 2011 Pazartesi

    1988 menemen dogumluyum endüstri meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum vatani görevimi yaptım iş istiyorum

Bir Cevap Yazın