free web stats

PHILIP MORRIS SABANCI PERSONEL ALIMI

Bu yıl satış kadrosuna yaklaşık 50 çalışan almayı planlıyor. Firma ayrıca her yıl tekrarlanan ‘Sales & Marketing Trainee Programı’ için yetenekli ve kişisel farkındalığı yüksek yeni mezunları da almayı hedefliyor.

Satış kadrosunun ana sorumluluk alanları, ruhsatlı bayilere talep ve ihtiyaçları doğrultusunda ürün satışı yapmak ve bu bayilerle ilişkileri yönetmek. ‘Sales & marketing trainee’ pozisyonunda e başlayacak kişiler ise, 18 aylık özel program boyunca 4 farklı pozisyonda ve farklı illerde hem sahada hem de ofiste çalışıp yapılandırılmış eğitim ve koçluk programlarıyla kendilerini geliştirecekler. Programın sonunda ise satış veya pazarlama departmanlarında görev alacaklar.

Philip Morris Sabancı İK Direktörü Cliff Rumbold, işe alımların genellikle giriş seviyesinden başladığını, ardından şirket içi fırsatlarla kariyer basamaklarının çıkıldığını anlatıyor. Türkiye’nin Philip Morris dünyasında ‘yetenek fabrikası’ olarak tanımlandığını söyleyen Rumbold, satış departmanı özelinde son dönemde 6 çalışanın yurtdışında üst düzey pozisyonlara terfi edildiğini vurguluyor.

Firmanın aradığı profillerdeki ortak özellikler, şirket kültürüne uygunluk, hareket ve sonuç odaklılık, kişilerarası anlayış, esneklik ve kendini geliştirmeye isteklilik olarak sıralanıyor.

PHILIP MORRIS SABANCI PERSONEL ALIMI 2016

philip morris maaş, marlboro fabrikası maaşları, marlboro işçi maaşları, philip morris ankara iş başvurusu

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , ,

5 Gönderi var

 1. caner şigil | 26 Mart 2011 Cumartesi

  ileri görüşlü yanlız yada takım çalışması için uygun insan ilişkileri oldukça kuvvetli daha önce satış mağazalarında müdür yardımcılığı-personel şefliği yapmış olup çalışma hayatında hep daha iyi olmayı hedefleyen biriyim.vericeğiniz en doğru karar beni işyerinizde değerlendirmek olucaktır.yurt dışı veya yurt içi engelim yok istediğiniz her alanda ve yükte çalışırım..0531 396 89 19 caner şigil

 2. levent kömürkoyan | 28 Mart 2011 Pazartesi

  forklift operatörlüğü sertifikam var.forklift operatörlüğü yapıyorum.işe ihtiyacım var.05385 516 75 98

 3. dide sezer | 02 Nisan 2011 Cumartesi

  anadolu meslek lisesi mezunuyum.orta dercede ingilizce biliyorum. 2002 b sınıfı ehliyetim var.görsel hafızama ve duyumsal hafızama güvendiğim için hiç bi işin içinden çıkamayacağımı zannetmiyorum.29 yaşındayım.izmir karşıyaka-egekentte ikamet ediyorum.eğer benimle ilgili daha fazla bilgi almak ve sizinle çalışmam için bu kriterleri uygun bulursanız sizlerle çalışmayı çok isterim.şimdiden çok teşekkür ediyor ii çalışmalar diliyorum.SAYGILAR.

 4. gozeger | 11 Mayıs 2011 Çarşamba

  torbalıda oturuyorum takım çalısmasında basarılıyım

 5. fatih şimşek | 20 Haziran 2011 Pazartesi

  23.06.1981 dogumluyum meslek lisesi mezunuyum askerlimi yazıcı santral oparatörü olarak yaptım. sabıkam yoktur takım çalımasına uymluyumluyum işsizim ve ciddi birşekilde işarıyorum sizinle çalımayı çok istiyorum ankara etimsgutda ikamet ediyorum sicede uygun ise daha deteylı bilgivercegim bana ulasa bilecenz tel 533 522 55 15 fatih şimşek

Bir Cevap Yazın