PINAR SU PERSONEL İŞE ALIM, İŞ BAŞVURUSU

348

Türkiye’de özellikle son 3-4 yıllık süreçte ambalajlı su tüketimi büyük bir artış gösterme. Turizm sektörünün hızlı gelişimi, Türk aile yapısının değimi sağlıklı su pazarının önümüzdeki dönemde gelişimini daha da arttıracak gibi görünüyor.

Pınar Su Dolum Tesisleri:

PINAR YAŞAM PINARIM / ADAPAZARI SU DOLUM TESİSİ
0.33 L, 0.5L, 1.5 L, 5 L PET suyu ve 19L Polikarbonat Damacana su dolumları yapılmaktadır.⇒Dolum kapasitesi 203.500ton/yıl’ dır.

PINARDENGE / ISPARTASU DOLUM TESİSİ
0.5L, 1.5 L, 5 L PET su dolumu yapılmaktadır.Dolum kapasitesi 40.000 ton/yıl’ dır.

PINAR MADRAN SU DOLUM TESİSİ
Pınar Su, Türkiye’nin ambalajlı doğal kaynak suları ihracatındaki lider marka olma özelliğini başarıyla devam ettirmektedir. Başta AB ülkeleri olmak üzere; Almanya, KKTC, İngiltere, Danimarka, Polonya, Azerbaycan, Kırgızistan, ABD, Kanada, Malta, Belçika, Bahreyn, Fransa, Irak, Katar, Kuveyt, Avustralya, BAE gibi birçok ülkeye ihracat yapmakta ve Almanya’ya Türkiye’den ihraç edilen doğal kaynak suları pazarında liderliğini devam ettirmektedir.

Pınar Su iş başvurusu

Pınar Su bünyesinde çalışmak isteyen adaylar buradan özgeçmiş oluşturabilir, online iş başvurusunda bulunabilirler.

pınar su inegöl

3 YORUMLAR

  1. anadolu meslek lisesi mezunuyum.orta dercede ingilizce biliyorum. 2002 b sınıfı ehliyetim var.görsel hafızama ve duyumsal hafızama güvendiğim için hiç bi işin içinden çıkamayacağımı zannetmiyorum.29 yaşındayım.izmir karşıyaka-egekentte ikamet ediyorum.eğer benimle ilgili daha fazla bilgi almak ve sizinle çalışmam için bu kriterleri uygun bulursanız sizlerle çalışmayı çok isterim.şimdiden çok teşekkür ediyor ii çalışmalar diliyorum.SAYGILAR

  2. ankara ticaret lisiesi mezunuyum.e sınıfı ehliyetim mevcut.28 yaşındayım ankara-mamak ikametkah ediyorum pazarlama ve ikna kabiliyeti yüksek durumdayım sizinle çalışmak isterim simdiden teşekkürler saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here