POLAT ENERJİ ELEMAN-PERSONEL ALIMI

479

Rüzgar enerjisi alanındaki yatırımlarıyla öne çıkan Polat Enerji, bu yıl ağırlıklı olarak letme teknisyeni ve rüzgar ölçüm ve değerlendirme uzmanı arıyor. Polat Enerji Genel Müdürü Zeki Eriş’e göre, Türkiye’de santral sayısı arttıkça yetişmiş teknisyen ve rüzgar analiz uzmanı bulmak zorlaşıyor. Özellikle yatırımların devreye alınmaya başladığı 2007 yılından itibaren işe alımların hız kazandığına dikkat çeken Eriş, istihdam yelpazelerinin oldukça geniş olduğunu vurguluyor.

Polat Enerji’de şu pozisyonlar dikkat çekiyor: İnşaat mühendisleri, elektrik mühendisleri, rüzgar ölçüm ve değerlendirme uzmanları, sözleşmeler ve lojistik müdürleri, karbon piyasaları uzmanları, avukatlar, finansal kontrolörler, muhasebe elemanları, sigorta sorumluları, işletme teknisyenleri, işletme müdürleri, inşaat ve harita teknikerleri, yazılım uzmanları, kurumsal iletişim uzmanları ve saha güvenlik elemanları.

Zeki Eriş, enerji alanında yetişmiş eleman azlığı nedeniyle ücret ve diğer sosyal imkanların daha iyi olduğunu vurguluyor.

polat enerji tunçbilek, polat enerji iş ilanları, rüzgar enerjisi iş ilanları, rüzgar enerjisi işçi alımı
Paylaş

1 Yorum

  1. merhaba ben aydın aktaş.balıkesir kepsut ta oturuyorum meslek lisesi makine bölumü megzunuyum.27 yasındayım bundan önceki calışma hayatımda 3 yıl işbir sentetik te makine bakım işi ile ugraştım buradan askerlık sebebi ile ayrıldım. askerden döndükten sonrada yörsan süt ürunlerınde tum fabrıkanın bakım işleri ile ilgilendim1.5 yıl işime devam ettim.daga sonra aylıdım simdide güvenlık kursuna devam edıyorum.polat enerjının balıkesir kepsut recep köy yakınlarında kurdugu rüzgar enerji santrallerinde çalişmak istiyorum kendım de recepköy de otruyorum.ilgilenirseniz sevinirim yeni evlendim işe ihtiyacım var saygılarımla Aydın AKTAŞ.tel numaram 05449690057

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here