free web stats

PRONET PERSONEL ALIMI – 95 KİŞİ ALINACAK

Yönetici kadrosu dahil olmak üzere satış ekiplerinde 317 kişi çalışıyor. Bu yıl satış kadrosunu yüzde 30 oranında büyütmeyi planlayan firma bu bağlamda yaklaşık 95 kişiyi e alacak.

İşe alımlarda, randevulu randevusuz satış tekniği uygulayarak sorumlu olduğu sahada aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik yeni fırsatlar geliştiren, müşterileriyle ilişkilerini sürekli tutarak müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkı sağlayan, enerjik, özgüveni yüksek, hırslı, heyecanlı ve zorluklarla mücadele edebilme gücüne sahip adaylar tercih ediliyor.

Pronet İK Direktörü Burcu Dilek Diler, çalışanlara kısa sürede büyük adımlar atabilecekleri bir kariyer yolu çizdiklerini ve sürekli eğitimler düzenlediklerini belirtiyor. Sistem danışmanları ortalama 4-6 ay arasında hedeflerini başarıyla tamamlayarak ‘kıdemli sistem danışmanı’ pozisyonuna yükseliyor. Ardından 8 aylık süre içinde ‘satış müdür yardımcısı’ pozisyonuyla ekip yönetimi gerçekleştirerek yöneticilik seviyesine yükselebilmek için değerlendirme havuzuna dahil ediliyor ve gelişim desteğiyle yöneticilik pozisyonuna hazırlanıyor. Burcu Dilek Diler, sistem danışmanı olarak Pronet’te kariyer hayatına başlamış ve halihazırda satış müdürü olarak görev yapan pek çok yöneticinin iç kaynaklardan yaratıldığını vurguluyor.

PRONET PERSONEL ALIMI – 95 KİŞİ ALINACAK 2016

pronet güvenlik maaş, pronet guvenlik maaslari, pronet iş ilanları, pronet maaslari, pronet çalışanları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , ,

Bir Cevap Yazın