free web stats

RÖNESANS İNŞAAT SAMSUN'DA AVM VE OTEL YAPACAK

Türkiye ve Rusya’da yaptığı lerle öne çıkan gayrimenkul yatırım firması Rönesans Samsun’da 5 yıldızlı otel ve bir alışveriş merkezi yapacak. Yatırım toplamda 146 milyon avroya mal olacak. Yeni projenin adı ise Karadeniz Optimum. Söz konusu alışveriş merkezi ve otel Karadeniz ve Kuzey Anadolu Bölgesi’nin en büyüğü olacak.

Samsun’un Canik ilçesinde yapılacak olan alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı otelin, 2 yıl içinde tamamlanacağı açıklandı. Alışveriş merkezinde toplam 160 mağazanın, 65 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde hizmet vereceği, ayrıca 300 yataklı bir turizm tesisi ile de bölgede eksikliği her zaman hissedilen 5 yıldızlı otel ihtiyacının karşılanacağı ifade edildi.

Alışveriş ve otel kompleksinin toplam 165 bin metrekarelik inşaat alanını kapsadığı, projenin hayata geçirilmesiyle de yaklaşık 2 bin 500 kişilik kalıcı istihdam sağlanacağı bildirildi. Ayrıca alışveriş merkezi kapsamında, hipermarket, yapı market, elektronik market, sinema, buz pisti, çocuk oyun alanları, eğlence merkezi, restoran, fast food üniteleri, tekstil, kozmetik, aksesuar gibi mağazaların yer alacağı kaydedildi.

RÖNESANS İNŞAAT SAMSUN'DA AVM VE OTEL YAPACAK 2016

ronesans samsunda inşaatta ne zaman basliyor, samsunda rönesans holding işi var mı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

2 Gönderi var

  1. bilal | 29 Nisan 2011 Cuma

    yurtdışı inş işlerinde kalıpçı olarak çalışmak istiyom dahasöncxe çalıştım yerler rusya krasnodar kazakistan katar libya firmalar rönesans trimorya gama

  2. adnan | 03 Mayıs 2011 Salı

    20 yıllık gazaltı elektrik kaynakçısıyım ayrıca forklift vinç operotör belgemde mevcuttur şirketinizde faydalı olabileceğim her hangi bir yurt dışı yada içi fark etmez görev almak isterim saygılarımla.

Bir Cevap Yazın