web
counter
RÖNESANS İNŞAAT SAMSUN'DA AVM VE OTEL YAPACAK | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

RÖNESANS İNŞAAT SAMSUN'DA AVM VE OTEL YAPACAK

Türkiye ve Rusya’da yaptığı lerle öne çıkan gayrimenkul yatırım firması Rönesans Samsun’da 5 yıldızlı otel ve bir alışveriş merkezi yapacak. Yatırım toplamda 146 milyon avroya mal olacak. Yeni projenin adı ise Karadeniz Optimum. Söz konusu alışveriş merkezi ve otel Karadeniz ve Kuzey Anadolu Bölgesi’nin en büyüğü olacak.

Samsun’un Canik ilçesinde yapılacak olan alışveriş merkezi ve 5 yıldızlı otelin, 2 yıl içinde tamamlanacağı açıklandı. Alışveriş merkezinde toplam 160 mağazanın, 65 bin metrekare kiralanabilir alan üzerinde hizmet vereceği, ayrıca 300 yataklı bir turizm tesisi ile de bölgede eksikliği her zaman hissedilen 5 yıldızlı otel ihtiyacının karşılanacağı ifade edildi.

Alışveriş ve otel kompleksinin toplam 165 bin metrekarelik inşaat alanını kapsadığı, projenin hayata geçirilmesiyle de yaklaşık 2 bin 500 kişilik kalıcı istihdam sağlanacağı bildirildi. Ayrıca alışveriş merkezi kapsamında, hipermarket, yapı market, elektronik market, sinema, buz pisti, çocuk oyun alanları, eğlence merkezi, restoran, fast food üniteleri, tekstil, kozmetik, aksesuar gibi mağazaların yer alacağı kaydedildi.

Bunlara da göz atın

2 Comments

  1. bilal

    29 Nisan 2011 Cuma at 07:10

    yurtdışı inş işlerinde kalıpçı olarak çalışmak istiyom dahasöncxe çalıştım yerler rusya krasnodar kazakistan katar libya firmalar rönesans trimorya gama

  2. adnan

    03 Mayıs 2011 Salı at 20:23

    20 yıllık gazaltı elektrik kaynakçısıyım ayrıca forklift vinç operotör belgemde mevcuttur şirketinizde faydalı olabileceğim her hangi bir yurt dışı yada içi fark etmez görev almak isterim saygılarımla.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>