Sabancı Şirketleri İş İlanları, Personel Alımı, İş Başvurusu

170

Bilindiği gibi Sabancı Holding Türkiye’nin en büyük ve en köklü şirketler topluluğundan biri ve bünyesindeki şirketlerde on binlerce eleman ve personel çalışıyor. Tabiki Sabancı Holding gerek büyümeyesine ve gerekse eleman sirkülasyonuna dayalı olarak personel ve eleman alımı yapmaya devam ediyor.

Sabancı Holding Şirketleri: SASA, AVİVASA, ÇİMSA, ENERJİSA, AKÇANSA, AK SİGORTA, BRİSA, KORDSA GLOBAL, OLMUKSA, BİMSA, TEKNOSA, TEMSA GLOBAL, YÜNSA.

Sabancı Holding ve Şirketleri İş Başvurusu
Sabancı Holding ve bünyesinde faaliyet gösteren şirketler eleman ve personel alımları için Sabancı Kariyer Sitesi ve İK Portallarında yayınladığı iş ilanlarını kullanıyor. Kısacası Sabancı Holding ve şirketeri bünyesinde çalışmak, personel alımına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar, Sabancı Kariyer Sitesini ve diğer İK Portallarını ziyaret ederek buralarda bulunan ilgili iş ilanlarını inceleyerek ve iş başvuru formu doldurarak iş başvurusunda bulunabilirler.

Sabancı Kariyer Sitesi
Sabancı Holding kariyer sitesi üzerinde holdingin bünyesinde bulunan şirketlerden birinin ya da tümünün iş ilanlarını görüntüleyebilir, söz konusu ilanlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Diğer yandan yine Sabancı Holding genel iş başvurusu da yapabilirsiniz. Açık pozisyon iş ilanlarında size göre uygun bir ilan yoksa doğruca genel iş başvurusu yapabilir, Sabancı İK havuzuna katılabilirsiniz.

sabanc kariyer, sabanci holding is ilanlari, sabancı iş ilanları, yunsa is ilanlari, sabancı kariyer sitesi

4 YORUMLAR

  1. İyı gunler aydın ili merkezde ıkamehgah edıyorum meslegım elektrık ustası ustalık belgesı ve usta ögretıcı belgesı bulunmaktadır çıraklıktan yetıstım 32 yıldan berı meslegımı icra edıyorum işime asıgım koklu bır sıkette calısmak istıyorum su anda bır kamuda asgarı ucretlı 18 yıldan berı calısıyorum hedefım calışmak calısmak saygılarımla

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here