SAĞLIK BAKANLIĞI KAMU PERSONEL-MEMUR ALIMI 2011

109

Sağlık Bakanlığı 2011 Kamu Personel-Memur Alımı

Sağlık Bakanlığı’nın müfettiş yardımcısı alım ilanı duyurusu Resmi Gazete’de yayınlandı. Yapılan resmi duyuruya göre Sağlık Bakanlığı 30 müfettiş yardımcısı alacak. Sağlık Bakanlığı personel alımı sınavla yapılacak.

Sınav tarihi: 10-20 Mart 2011. Bu tarihler arasında sınav Ankara’da gerçekleşecek. Sınavda başarılı olan memur alım adayları daha sonra duyurulacak bir tarihte de sözlü sınava tabi tutulacaklar.

Sağlık Bakanlığı personel alımı için başvurular 7 ve 18 Şubat tarihlerin arasında Sağlık Bakanlığı Teftiş Kuruluna yapılabilecek.

Sağlık Bakanlığı 2011 memur alımı sınavı için sınav başvuru formu ve sınavla ilgili diğer detaylara www.saglik.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı Kamu Memur Alımı‘na başvuruda bulunacak ve sınava katılacak adayların tabip, diş tabibi, eczacı, kimya mühendisi, kimyager olmak veya hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, letme, idari bilimler, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden, sağlık idaresi yüksek okulundan veya bunlara denkliği kabul edilmiş yurtiçi ve yurtdışındaki öğretim kurumlarından birini bitirmiş olmaları gerekiyor.

Paylaş

2 YORUMLAR

  1. 13 kasım 2010 da bakanlıgın sınavına girdim. 72 puan aldım. tekrar sansımı denemek istiyorum. açık öğretim lisesinde okuyorum. engelli yurtasım. ankarada yasıyorum. bakanlığınızda bi mahsuru yok ise engelli olarak çalışmak istiyorum.

  2. 10.08.1988 dogumluyum bilgisayar donanım mezunuyum askerliğimi yapmış kpss sınavına girdim bilgisayar kullanımım ileri seviyede başvurularım var ama seçilemedim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here