web
counter
Sanayi Bakanlığı Kamu Uzman Yardımcısı Mühendis Personel Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Sanayi Bakanlığı Kamu Uzman Yardımcısı Mühendis Personel Alımı

Kamu kurumları ve bakanlıklar personel alımları kapsamında eleman-memur alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alımı çerçevesinde mühendislik bölümlerine 28 kişi olmak üzere sanayi ve teknoloji uzman yardımcısı personel alımı gerçekleştirecek.

Sınav tarihi ve yeri:
Söz konusu Sanayi Bakanlığı personel alımı için sınav 27 Ocak tarihinde Ankara’da yapılacak.

“İnşaat Mühendisi 2, Elektronik, Elektrik, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 10, Endüstri Mühendisliği 5, Çevre Mühendisi 3, Bilgisayar Mühendisi 2, Metalürji ve Malzeme Mühendisliği 2, Mekatronik Mühendisliği 2 ve Biyomedikal Mühendisliği 2.”

Adayların, ÖSYM tarafından (A) grubu kadrolar için 09-10 Temmuz 2011 veya 07-08 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P7 puan türünden en az 70 (yetmiş ) puan almış olmaları, sınavın yapıldığı gün itibariyle otuz beş yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.

Başvurular, 04 Ocak 2013 günü mesai saati bitimine kadar Bakanlığın internet sitesinde (www.sanayi.gov.tr) veya http://personel.sanayi.gov.tr) yayınlanan “Başvuru Formu” doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacak. Adayların, fotoğraflarını ve mezuniyet belgelerini, elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunlu.

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. ihsan cömert

    04 Ocak 2013 Cuma at 11:16

    selam 1974 doğumluyum elektrik elektronik ön lisans mezunuyum 20 yıldır iklimlendirme işiyle uğraşıyorum kpss sınavından 67.777aldım asgerliğimi hakkari yüksekovada tamamladım her türlu mesleye meğilliyim el pıratiğim mukembel sivil memur ve sivil işci olarak sizinle çalışma şansım varmı ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>