Şekerbank Personel – Eleman Alımı 2012, İnsan Kaynakları, İş Başvurusu

224

Türkiye’de bankacılık sektörü oldukça gelişmiş olmakla birlikte ekonomi ve istihdam kapsamında değerlendirildiğinde çok önemli bir yere sahiptir. Onlarca banka her yıl insan kaynakları planlaması ve stratejileri doğrultusunda personel ve eleman alımı yapıyorlar. Bankalar büyük ve gelişmiş yapılar olduklarından bünyelerinde de birçok farklı iş pozisyonu ve iş fırsatları sunuyorlar. Çalışanlarına sundukları çalışma olanakları ve sağladıkları sosyal haklar bankaları oldukça popüler kılıyor.

Bankalar 2012 yılında da eleman ve personel alımlarına tüm hızıyla devam edecekler gibi görünüyor. Şube sayıları gün geçtikçe artan bankalar binlerce yeni eleman ve personel alımı yapmaya hazırlanıyorlar.

Şekerbank Personel – Eleman Alımı 2012
Şekerbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Nejat Bilginer,”Bankamızda oluşan ihtiyaçlar doğrultusunda 2011 yılında 350 civarında personel alımı gerçekleştirildi. Bankamızda şu anda 3.468 kişi çalışmaktadır” dedi. 2011 Ocak ayında 6 şube açarak şube sayılarını 266’ya çıkarttıklarını ifade eden Bilginer, yıl sonuna kadar açılması planlanan şubeler de dahil edilirse, 2011 yılında toplam 12 şube açmış olacaklarını dile getirdi. Bilginer, “2012 yılında da Anadolu Bankacılığı misyonumuz gereği bankacılık hizmetlerinden yeterince faydalanmayan bölgelerde 10 şube daha açarak, bu şubeler için yaklaşık 100 kişiye istihdam sağlamış olacağız” dedi.

Şekerbank İnsan Kaynakları, İş Başvurusu
Şekerbank’a iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden insan kaynaklarına ulaşabilir, iş başvurularını buradan gerçekleştirebilirler.

6 YORUMLAR

  1. merhaba ismim aytaç açık öğretim fakültesi menkul kıymetler ve sermaye piyasası bölümünde okumaktayım ziraat bankası yatırım bölümünde staj yaptım silahlı özel güvenlik kimlık kartına sahıbım 1,78 boyundayım duzgun fızıgım ve halkla ilişkilerde çesitli kurs ve seminerlere katıldım insanlarla her sekılde iletişim kurma yetenegım vardır acıl iş arıyorum güvenlik pozisyonunda saygılarımla arz ederım

  2. Merhabalar ben Anıl AYDIN 20.11.1988 doğumluyum İZMİR’de ikamet etmekteyim lise mezunuyum askerlik görevimi ŞIRNAK SİLOPİ’de tamamladım silahlı kimlik kartım var banka tecrübem var yapı kredi bankasında çalıştım ayrıyeten kipa AVM’de güvenlik olarak çalıştım bankanızda güvenlik olarak görev almak istiyorum eğer uygun görürseniz sizlerle çalışmayı çok isterim.Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here