free web stats

SIEMENS ENERJİ ELEMAN-PERSONEL ALIMI

İstanbul Kartal’dakinin ardından Gebze OSB’deki ikinci tesisini devreye alan Siemens Enerji, özellikle yenilenebilir enerjiye odaklanmış durumda. Siemens Enerji Türkiye Direktörü Oğuz Tezel, öncelikli olarak Türkiye’de büyük eksikliği hissedilen yetişmiş personel konusuna yatırım yaptıklarını söylüyor. Bu alandaki teknik kadroyu yurtdışında 1 yıl süreyle eğittiklerini belirten Tezel, kendilerine gelen iş talebini şöyle anlatıyor:

“İş başvurularımızı öncelikle Siemens içerisinde, ardından şirket dışında duyuruyoruz. Dahili organizasyonda bile Gebze tesisimizde çalışmak için talebin ne kadar arttığını çok açık bir şekilde gözlemliyoruz.”

Tezel, enerji sektörü faaliyet alanlarının tamamında yeni iş fırsatlarını adaylara sunduklarını ve buna devam edeceklerini ifade ediyor. Siemens Enerji, adaylara önce bir dizi uyum programı ve eğitim verdikten sonra bünyesinde görevlendiriyor.

SIEMENS ENERJİ ELEMAN-PERSONEL ALIMI 2016

siemens iş ilanları, siemens engelli alımı

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

,

3 Gönderi var

  1. Mehmet Ayaç ALKAN | 05 Mayıs 2011 Perşembe

    Kartal Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman meslek lisesi elektronik bölümü, Akdeniz üniversitesi Elektronik haberleşme meslek yüksek okulu mezunuyum, halen açık öğretime devam etmekteyim. cep telefon tamir ve bakım işi yapıyorum.

  2. Mehmet Çobanyıldızı | 11 Kasım 2012 Pazar

    Merhaba , Meslek lisesi mezunuyum Ve açıkögretim 1.sınıf Enerji Üretim İletim Dağıtımı bölümü okuyorum aynı zamanda Rüzgar santralinde çalışıyorum. 6 yıldır enerji sektorunde tecrübem var. EKAT belgem var. Rüzgar türbinlerinde yüksekte çalışma sertifikam var. Rüzgar türbinlerinde iş güvenligi eğitimi sertifikam var. daha iyi kendimi ileriye atabilecegim bi firmada çalışma hayatıma devam etmek istiyorum. Saygılar..

  3. ilyas kocaman | 11 Temmuz 2014 Cuma

    Merhaba ekat belgem mevcut ajansa muş tedaş ta calismaktayim.5 yıl og ve ag bakım onarım işinde çalışmaktayim bunyenizde şahsıma uygun iş var ise irtibata geçmek isterim.

Bir Cevap Yazın