free web stats

Sözleşmeli Personel Er Alımı

Jandarma ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) bünyesi farklı birimlerde göreve getirmek üzere personel-eleman (er) alımı gerçekleştirecek. Söz konusu sözleşmeli personel alımı kapsamında 1083 şöför alımı da yapılacak.

Buna göre, Jandarma Genel Komutanlığı, terhis tarihinin üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olanlar arasından, toplam bin 83 otomobil, otobüs ve kamyon şoförü alacak. Kara Kuvvetleri Komutanlığına da (KKK) sözleşmeli er alınacak.

Jandarma Genel Komutanlığının bağlı birliklerinde istihdam edilmek üzere 95 otomobil, 429 midibüs ve otobüs ile 559 kurtarıcı ve kamyonun bulunduğu Türkiye genelindeki tüm illerde şoför branşında uzman erbaş istihdam edilecek.

Başvurular: Başvuruda bulunmak isteyen adaylar en geç 8 Ağustos 2011 tarihinde mesai saati sonunu kadar Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Erbaş Kayıt Kabul Komisyon Başkanlığına başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvurusu kabul edilen adayların listesi, 22 Ağustos 2011 tarihinden itibaren www.jandarma.tsk.tr internet adresinde yayımlanacak.

Yazılı sınav: 10 Eylül 2011 tarihinde Jandarma Okulları Komutanlığında yapılacak ve sonuçlar 11 Eylül 2011 tarihinden itibaren aynı internet adresinden duyurulacak.

Adaylarda aranacak olan başlıca şartlar:
”En az lise veya dengi okul mezunu olmak, başvuru tarihi itibarıyla 26 yaşından gün almamış olmak, terhis tarihi üzerinden 3 yıldan fazla süre geçmemiş olmak, başvuru tarihi itibarıyla en az B, C ve E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak”

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) Sözleşmeli Er Alımı Yapacak
Kara Kuvvetleri Komutanlığının farklı birimlerinde görev almak üzere sözleşmeli er alımı yapılacak.

Başvurular: Söz konusu sözleşmeli er alımına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, 12 Ağustos 2011 tarihine kadar www.kkk.tsk.tr adresine başvuru yapabilirler. Konuyla ilgili daha fazla bilgi almak isteyen adaylar aynı internet adresinde yer alan başvuru kılavuzundan temin edebilecek.

Sözleşmeli Personel Er Alımı 2016

jandarma sözleşmeli er alımı, jandarma sozlesmeli er alımı 2015, jandarma sözleşmeli er, jandarma er alımı 2015, jandarma sözleşmeli er başvuru formu

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

4 Gönderi var

 1. mehmet miktat olgun | 16 Eylül 2011 Cuma

  aşcıyım masörüm sözleşmeli erekayıt olmakistiyorum

 2. Deniz YALÇIN | 18 Ekim 2011 Salı

  sözleşmeli ere kayıt olmak istiyorum

 3. şenol şen | 11 Ocak 2012 Çarşamba

  tamırcıyım sozlesmelı ere kayıt olmak ıstıyorum.

 4. ali sülün | 15 Ocak 2012 Pazar

  topçuyum

Bir Cevap Yazın