web
counter
Tansaş Personel ve Eleman Alımı 2012 – 16 Yeni Mağaza Açılıyor | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Tansaş Personel ve Eleman Alımı 2012 – 16 Yeni Mağaza Açılıyor

Tansaş 2012 ilk ayında toplam 16 mağaza birden açacak. Yapılan açıklamaya göre yeni büyüme ve genişleme stratejisi kapsamında yeni Tansaş mağazaları açılacak. Yeni açılan mağazalar personel ve eleman alımı anlamına geliyor. Yeni açılan mağazalarında Tansaş yüzlerce eleman ve personel alımı gerçekleştirecek.

Yeni Asır Gazetesinin haberine göre, Geçtiğimiz yıl koyduğu hedef doğrultusunda 16 mağaza açarak 2011 yılını başarı ile uğurlayan Tansaş, yeni yılı da Ocak ayında açacağı 16 mağaza ile karşılacak.

İlk mağazasını cuma günü Bayraklı Çay Mahallesi’nde hizmete açan Tansaş, takip eden günlerde de sırasıyla, Buca Kozağaç, Bozyaka Bahar Mahallesi, Menemen Kasımpaşa Mahallesi, Yeşilyurt Ordu Caddesi, Alaybey Tersane, Çamdibi Gaziosmanpaşa Mahallesi, Buca Yenigün Mahallesi, Aydın Anadolu Bulvarı, Muğla Ortaca, Torbalı, Bornova Işıkkent, Çeşme Çiftlikköy, Çeşme Ilıca Dörtyol, Muğla Kötekli, Akçay Zeytinli’de mağazalarını hizmete açacak.

Bayraklı Çay Mahallesi mağaza açılışına katılan Tansaş Genel Müdür Yardımcısı Şevki Tuncer, yaptığı konuşmasında “Doğduğumuz topraklarda büyümeye devam ediyoruz. 2011 yılını, 16 mağaza açarak tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bu mutluluğumuzda Egelilerin desteği ve katkısı çok büyük. Bize bu mutluluğu yaşatan Egelilere teşekkürlerimizi, onlar için daha çok çalışarak, daha iyi hizmet ederek göstereceğiz” dedi.

30 günde 16 mağaza birden açarak kırılması zor bir rekora imza atacaklarını söyleyen Tuncer, “Yıllardır yanımızda olan, birlikte büyüdüğümüz Egelilere daha iyi hizmet verebilmek ve onlara daha çok noktadan ulaşmak adına, 2012 yılını rekora imza atacak bir hedefle karşıladık. Yılın ilk ayında, hız kesmeden 30 günde 16 mağaza açacağız.

Egeliler bu yıl ‘Her yerde ne ihtiyacım varsa onu karşılayacağım bir Tansaş vardır’ fikrini deneyimlemenin mutluluğunu yaşayacaklar. Önümüzdeki dönemde de Tansaş mağazaları ile mahalle aralarına kadar giderek Tansaş’ın sıcaklığını Egelilere yaşatmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bunlara da göz atın

6 Comments

 1. hakan ergen

  11 Ocak 2012 Çarşamba at 13:29

  merhaba ben ortaca ikametkah etmekteyim yeni yerinizde sizinle çalışmak istiyorum

 2. HASAN DAĞ

  12 Ocak 2012 Perşembe at 19:58

  iş arıyorum her işin hakkından gelirim evel allah
  bana uygun işleriniz varsa basım üstüne bekliyorum

 3. mete özfidan

  15 Ocak 2012 Pazar at 15:01

  merhaba ortacada ıkamet etmekteyım. evli ve ıkı cocuk babasıyım daha once super marketlerde gorev yaptım. kasıyerlık sarkuterı depo elemanlıgı yaptım. ortacada acılacak yenı subenızde calısmak ısterım.

 4. seda

  18 Ocak 2012 Çarşamba at 20:05

  rodinhills magazasında 2 senedir kasiyerlik ve magaza yönetim yardımcısı olarak çalısıyorum iş yerimin başka bir sehire tasınması nedeni ile kapanıyor.izmir/torbalıya magaza açmayı düsünürseniz sizede uygun görürseniz kasiyer olarak çalışmak isterim.

 5. Enis DEMİRDÖVEN

  29 Mayıs 2012 Salı at 15:05

  Merhaba ben çanakkale’de ikamet etmekteyim. 23 yaşında ve askerliğimi yapmıs durumdayım. Çanakkale’de daha önceden tekstil üzerine mağaza sorumluluğu yapıyordum ve askerliğim dolayısıyla işi bırakmak zorunda kaldım. Ve Çanakkale’de yeni açacağınız mağazanızda büyük bir zevkle çalışmak istiyorum . 0542 430 20 42

 6. Hüseyin BAYUR

  27 Haziran 2012 Çarşamba at 19:09

  Merhaba ben Torbalıda ikamet ediyorum. Torbalıdaki mağazanızda veya deponuzda çalışmak istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>