free web stats

TARIM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI 2011

Tarım Bakanlığı’ tarafından yapılan duyuruya göre bakanlık 2011 yılında yeni personel –  memur alımı yapacak.

Tarım Bakanlığı’nda çalışmak isteyen adayların Bakanlık tarafından belirlenen şartlara ve özelliklere sahip olmaları gerekiyor. Tarım Bakanlığı memur alımı ile ilgili olarak sayfamızda yer alan bilgilerin dışında Tarım Bakanlığı resmi web sitesini de ziyaret edebilir, bilgi alabilirsiniz.

Memur alımına ilişkin söz konusu iş başvuru şartları şöyle:

Genel Şartlar

a) Türk vatandaşı olmak.
b) Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
c) Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı lenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, dolanlı iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, devlet sırlarını açığa vurma suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
d) Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak;
e) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgelemek.
f) Tercih edilecek pozisyonlar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.

Özel Şartlar

Tarım Bakanlığı memur alımı kapsamında bazı pozisyonlar için adaylardan birtakım özel şartlar talep ediyor, söz konusu pozisyonlara başvuruda bulunmak için bu şartları karşılayabilmeniz gerekiyor.

Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, bu kılavuzda yer alan pozisyonların karşısındaki başvuru şartları bölümünde aranılan şartların tamamını taşımaları gerekmektedir. Bu şartlarla birlikte unvanlar itibariyle aşağıdaki şartların taşınması gerektiğinden, sözleşme yapılacak pozisyonlarla ilgili açıklamalar aşağıda yapılmakta olup, bu bölümün çok dikkatli incelenmesi gerekmektedir. Bu şartları taşımayanların atanmalarının yapılması mümkün bulunmamaktadır.

Tarım Bakanlığı Sözleşmeli Memur Alımı

Sözleşmeli olarak istihdam edileceklerde aranılacak genel şartlara ilave olarak;

a) Ziraat, gıda, su ürünleri ve balıkçılık teknolojisi mühendisleri ile veteriner hekim kadrolarına atanacak şartları haiz olmak. Bunlardan hangi bölüm mezunlarının alınacağı pozisyonların karşısında yer almaktadır.
b) Sağlık bakımından Mühendis veya Veteriner Hekim olarak çalışmasına engel hali bulunmamak. (Bu durum sağlık kurulu raporu ile belgelenecektir)
c) KPSSye girmiş ve (2008-KPSS Lisans) sonuçlarına göre KPSSP3 puan türünden en az 50 puan almış olmak.

Sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek Mühendis ve Veteriner Hekim pozisyonlarının karşısında yer alan bölümlerden mezun olmak.

Yukarıda belirtilen genel ve özel şartları taşıyan adaylar, ÖSYM tarafından yerleştirileceklerdir. ÖSYM Tercih Kılavuzu yayınlandıktan sonra belirtilen şartları ve nitelikleri taşıyan adayların, www.osym.gov.tr internet adresine girerek ihtiyaç duyulan pozisyonlar ile bölümlerini ve yerleştirme yapılacak köy ve beldeler ile başvuru tarihlerini inceleyebileceklerdir.

Adaylar, koşullarını karşıladıkları pozisyonlar için sıraya koydukları tercilerini internet yoluyla yapacaklardır. Yukarıda belirtilen şartları taşımayanların, müracaatları halinde ÖSYM Başkanlığınca yerleştirme yapılsa dahi atama işlemleri yapılmayacaktır.

TARIM BAKANLIĞI MEMUR ALIMI 2011 2016

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , , , , ,

101 Gönderi var

 1. şerife | 05 Ocak 2011 Çarşamba

  bu işe çok ihtiyacım var lise mezunuyum bilgisayar sertifikam var

 2. Pınar BOZKURT | 05 Ocak 2011 Çarşamba

  ben konya 2 yıllık akşehir maliye okulunu bitirdim. daha sonra belli bir süre yapı kredi bankasında çalıştım sonra ayrılmak zorunda kaldım.. şuan tekrar işe girmek istiyorum

 3. DUYGU | 05 Ocak 2011 Çarşamba

  BEN DUYGU KARS SARIKAMIŞTA OTURUYORUM 4 YILLIK KAMU YÖNETİMİ MEZUNUYUM YÜKSEK LİSANS YAPIYORUM YABANCI DİLİMDE İLERİ DÜZEYDE BU KURUMDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 4. DAMLA | 05 Ocak 2011 Çarşamba

  Adnan Menderes Üniversitesi. ATÇA Meslek Yüksek Okulu. Tarımsal İşletmecilik mezunuyum.4 ay tarım işletmesinde çalıştım.Tariş Entegre Üzüm İşletmesinde staj yaptım. Bilgisayar sertifikam, ISO 9001:2000KYS ile ENTEGRE ISO22000 ve ISO22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ HACCP’İN 7 PRENSİBİNİN UYGULAMALARI sertifikalarım var.Tarım alanında işe girmek istiyorum!

  • merve | 09 Ocak 2011 Pazar

   tarım işletmemde tekniker ihtiyacım var kriterleriniz uyuyor gibi bir görüşelim

   • aktan örenci | 15 Ocak 2011 Cumartesi

    bende yyu bahçe bitkileri mezuyum bana uygun bir iş arıyorum ilgilenenler mesajınızı bekliyorum

   • mustafa coşkun | 22 Ocak 2011 Cumartesi

    merve hanım bende harran ünversitesinde seracılık okudum.ileri düzeyde ingilizce ve bilgisayar kullanımı var..ihtiyacınız varsa görüşebiliriz..numaram 5448732918

   • nuri sunay | 09 Şubat 2011 Çarşamba

    merhaba merve hanım bn ziraat meslek lisesinin tarım makinaları bölümünden mezun oldum. zaten köyde de yaşadığımız için tarım konusunda yeterli bilgi ve beceriye sahibiz. eğer sizinde kriterlerinize uyuyorsam birlikte çalışmak isterim bu arada 19 yaşındayım.

    • cihan | 21 Mart 2011 Pazartesi

     Merhaba Nuri,
     Romanyada calismak istermisin.

     • cihan | 21 Mart 2011 Pazartesi

      romanyada ,calismak istiyen ziraat muhendisi bugday,misir aycicegi uzerine uzman,makine kulanimini ve bakimini bilen ziraatci aranmakta.

      cihanvefa1@hotmail.com

 5. neşe GÖK | 06 Ocak 2011 Perşembe

  SELAM.BEN LİSE MEZUNUYUM VE ŞUANDADA ADALET YÜKSEK OKULU AÇIK ÖĞRETİMDE OKUMAKTAYIM.AYRICA BİLGİSAYARLI MUHASEBE SERTİFİKAM VAR..BU İŞİ ÇOK İSTİYORUM..İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

 6. onur geldi | 07 Ocak 2011 Cuma

  MERHABA BEN ONUR GELDİ.19 YAŞINDAYIM TEKİRDAĞ/MALKARALIYIM.
  LİSE MEZUNUYUM.ANADOLU TİCARETT MESLEK LİSESİ/ANADOLU BÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR DONANIM VE BİLGİSAYAR PROGRAMCILIK MEZUNUYUM.ŞUAN 2 YILLIK AÇIKÖĞRETİM İŞLETME YÖNETİMİ OKUYORUM TABİKİ 2 YILLIK BİTİNCE DAHA OKUYACAĞIM.BİLGİSAYAR GRAFİK OPERATÖRLÜĞÜ MEB ONAYLI SERTİFİKAM VAR.BİLGİYAR BİLGİM ÇOK İYİ EĞİTİMİM BOYUNCA OKULUMUZUN TEKNİK SERVİS VE İDARİ İŞLERİNDE ÇALIŞIM BU İŞE ÇOK İHTİYACIM VAR VE BU İŞİ GERÇEKTEN BÜYÜK BİR AZİMLE YAPMAK İSTİYORUM YALNIZ BANA YARDIMICI OLURSANIZ SEVİNİRİM NASIL BAŞVURU YAPACAĞIM CEVABINIZI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM İYİ GÜNLER.05312420668
  02124058013
  onurgeldi5934@hotmail.com.tr

 7. halime | 07 Ocak 2011 Cuma

  slm başvuru yapamıyorum bilginiz varsa haber verırsenız sevınırım

 8. hilal | 07 Ocak 2011 Cuma

  lise mevzunuyum bilgisayar sertifikam var çok iyi bilgisayar kullanıyorum ilgilenirseniz sevinirim

 9. ceylin | 07 Ocak 2011 Cuma

  yaaa alım ne zman tam anlamıyla bi açıklama yok daha detaylı bilgi verilecek mii acaba?? başvuruları nasıl yapacagızz anlayamıorumm daha tam açıklama olmadı sanırımm bilgisi olanlardan bi açıklama istiorum şimdiden teşekkürlerr, herkese de bol şans :) ceylin_0664@hotmail.com

 10. mehmet yüksel | 08 Ocak 2011 Cumartesi

  Merhaba; Ben 27 yaşındayım ve niğde üniversitesi Bilgisayar Programcılığı mezunuyum İş başvurusu hakkında nereden bilgi alabiliriz.. Bilgilendirirseniz sevinirim..

 11. merve | 09 Ocak 2011 Pazar

  Merhaba ben 22 yaşındayım.Dumlupınar üniversitesi tıbbi ve aromatik bitkiler bölümü mezunuyum.İş başvurusunu nasıl yapabiliriz?

 12. nesime | 12 Ocak 2011 Çarşamba

  niğde üniversitesi bahçe ziraatı mezunuyum.iş başvurularını nasıl yapcam.

 13. elif | 12 Ocak 2011 Çarşamba

  slm bende gıda teknikeriyim iş bavurusu veya gerekli olan evrakların yayınlandığı bir site var mı biliyorsanız söylermisiniz. lütfen artık gıda müh. ve teknikerleride sorunlarına bir cözüm istiyorum………

  • ebru | 23 Ocak 2011 Pazar

   merhaba

   Bende Gıda teknikeriyim.Kpss 2010 önlisansa girdim.Nereye başvuru yapabiliriz.73 puan aldım.sözleşmeli veya kadrolu memur alımlarında nereleri geçerli.

  • fatma | 11 Mart 2011 Cuma

   merhabalar bende gıda teknikeriyim ve iş konusunda bende sıkıntı yaşıyorum.Bandırmada ikamet ediyorum ve okadar gıda alanı geniş olan bi yerde iş bulamıyorum…

 14. mehmet çeker | 12 Ocak 2011 Çarşamba

  özel güvenlik bilgisayar ve sivil havacılık belgelerim var sizinle çalısmak istiyorum.

 15. TANER | 12 Ocak 2011 Çarşamba

  sosyoloji bölümünü bitirdim ingilizce ve bilgisayar sertifikalarım var sizinle çalışmak istiytorum

 16. buket | 15 Ocak 2011 Cumartesi

  slm ben harran üniversitesi 2 yıllık bilgisayar programcılığı bölümünü bitirdim 2010 yılı kpss ye girdim yardımcı olabilir misiniz şimdiden tşk ederim

 17. süleyman | 15 Ocak 2011 Cumartesi

  ya neden teknıker unvanında hıc alım olmuyor tarımsal ısletmecılık mezunuyum neden hıc onumuz acık deıl bosa mı acıyorlar bu bolumlerı

 18. derya korkmaz | 18 Ocak 2011 Salı

  slm bu kadar yorumlar ve işsizler arasında bir yerde bana verirseniz sevinirim.ilgilenirseniz sizinle çalışmakdan memnun olurum tşk iyi çalışmalar.

 19. nergiz | 18 Ocak 2011 Salı

  Merhaba ben kimyagerim,ankara eczacılıktan yüksek lisansım var.ISO 9001:2000,ISO22000 gıda güvenliği yönetim sistemi,sorumlu müdürlük eğitimi,gmp eğtimi(kaliteli ve iyi üretim),bilgisayar sertifikam,ehliyetim bulunmaktadır. düzenli,tertipli disiplinli ve kurallara uygun çalışırım.yasal olarak bir kimyagerin her işletmede görevi vardır. bende her görev için hazırım.

 20. ogretmen | 19 Ocak 2011 Çarşamba

  kız meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum,aöf halkla ilişkiler 2.sınıf okuyorum,bilgisayar sertifikam var,bu işi gerçekten çok istiyorum…konularla ilgili bilgi verirseniz sevinirim…şimdiden hepimize boool şanslar…

 21. Pozitif Insan | 20 Ocak 2011 Perşembe

  Slm Ben Pozitif, Ön Lisans mezunuyum. Bigisayar Sertifikası,Beden Dili ğitimi Sertifikası,Yabancı Dil Belgesi vs. Belge sertifika çok 2011 KPSSP93 = 73 Puanım var ben kadrolu pozisyonlara yerleşebilir miyim ?

 22. batuhan | 20 Ocak 2011 Perşembe

  arkadaşlar buraya bir açık cv yazmadığınız kalmış ösymde klavuz yayınlanacak diye ilanda yazıyor daha buraya yok şu sertifikam var yok şu mezunuyum boşa kendinizi yormayın

 23. ogretmen | 21 Ocak 2011 Cuma

  nasıl başvuru yapıyoruz bilgisi olana arkadaşlar lütfen cevap verebilirmi……..şimdiden teşekkürler

 24. şükriye | 23 Ocak 2011 Pazar

  tarım bakanlığı ev ekonomisti alımı yapılacak mı?

 25. fatma budanur | 29 Ocak 2011 Cumartesi

  tarım baknlığı çevre sağlık teknisyeni alımı yapacak mı?

 26. berika | 31 Ocak 2011 Pazartesi

  ben 2yıllık turizm otelcilik mezunuyum ,önümüz açık değil.nereye başvuracağımı şaşırdım

 27. NURDANE | 03 Şubat 2011 Perşembe

  1988 Ardahan göle doğumluyum. Kars da yaşıyorum. Kafkas üniversitesi turizm ve otel işletmeciliğini bitirdim. Dikey geçişle İşletme 3. sınıfta okuyorum. Muğla üniversitesi öğrenci sarayında muhasebeci olarak çalıştım.

 28. ibrahim | 03 Şubat 2011 Perşembe

  merhabaLar. Ben ibRahim teknik lise bilişim teknolojileri Donanım bölümünden mezunum.2010 mezunuyum iyi derecede bilqisayar bilqim ve 8 yıldır da Zirai ilaç bayisinde Ziraat mühendisi yanında çalıstım hala da çalışmaktayım. Bende bu alanda iyi derece de bilqili olduquma inanıyorumm.. Tarım bakanlıqında veya tarım il, ilçe qibi yerlerde kısmi mühendislik yapabilirimm…0544 856 49 26

 29. Cansel | 04 Şubat 2011 Cuma

  Tohumculuk programı önlsans mezunuyum. Biz tohumculara ne zaman devlet kapısı açılacak. Kamu sektöründe tohum ıslah çalışmalarının yoğun olarak yapılması gerekir. Ziraii araştırma enstitüleri açılarak biz teknik elemanlara iş imkanı sağlanabilir. Bu sayede hem kaliteli ve yüksek verim veren tohum çeşitleri elde edilir hem de Türkiye Cumhuriyeti tarım üretiminde gelişme gösterir.

 30. emre | 04 Şubat 2011 Cuma

  Erzincan tarım meslek lisesi mezunuyum. Laborantım. ileri düzeyde laboratuvar becerisine sahibim (Gıda, toprak endüstri ve sağlık alanlarında)…ilgilenenlerin mesajını bekliyorum

 31. hasan hüseyin canbaz | 06 Şubat 2011 Pazar

  slm ben 2003 yılı erzincan vetriner saglık meslek lisesi mezunuyum suni tohumlama sertifikam da var 2004 den beri sınavlara giriyorum alım azlıgından atamam yapılamadı ki tarım baanlıgımızın onca veteriner sağ. tek. eksikliği oldugu halde ilgili yöneticilerimizin dikkatine duyrulur… tesekkürler.

 32. elif | 07 Şubat 2011 Pazartesi

  slm ark bende gıda teknikeriyim artıkbende tarım hayvancılık ve gıda ile ilgili bölüm okuyan arkadaşların ve benimde problemime bir cözüm istiyorum ama üzülerek söylüyorum bizim bu problememizle ilgilenen yok eger zaman ayırıp ilgilenirlerse sevinirim.Bir sağlık ,eğitim,maliye,adalet ve sosyal hizmetler nekadar personel alacağını söyledi neden bizimle ilgilenen tarım bakanımız mehdi eker bişey söylemiyor artık tüm herkes yolun sonunu görmemekten sıkıldı bende dahil.derdimize care istiyorum… ii günler

 33. ŞAHİN BAŞYURT | 07 Şubat 2011 Pazartesi

  slm ben sağlık meslek lisesi çevre sağlığı teknisyeni mezunuyum tarım bakanlığının alımlarında bir iş imkanı oluyormu… teşekkürler

 34. duru durgun | 08 Şubat 2011 Salı

  nerden nsl başvuru yapacağız?

 35. ygürkan ipek | 08 Şubat 2011 Salı

  bir zahmet haberiniz olursa benada haber verin

 36. MUHİTTİN | 08 Şubat 2011 Salı

  arkadaslar ben bu işi anlayamadım ben çevre sağlık tenisyenligini okudum lıse yanı ne yapmam gerek bi fikir verirseniz cok sevınırım

 37. dilek | 14 Şubat 2011 Pazartesi

  ya bende veterıner saglık teknıkerıyım bunla ılgılı bır iş olrusa haber verırsenız cok sevınırım

 38. pembe pembe | 14 Şubat 2011 Pazartesi

  yüksek okul mezunuyum. ingilizce sertifikam var. 23 yasındayım.

 39. aslı | 14 Şubat 2011 Pazartesi

  merhaba ben organik tarım mezunuyum herhangi bi alım olcakmı ne zmn olcak bi bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın..

 40. sümeyye | 15 Şubat 2011 Salı

  muhasebe mezunuyum 2 yıllık ..
  Çalışmak istiyorum uygun görürseniz

 41. güleyna | 16 Şubat 2011 Çarşamba

  eğitim fakültesi mezunuyum.bilgisayar sertifikam var.bu işi gerçekten çok istiyorum

 42. yasemin | 16 Şubat 2011 Çarşamba

  dicle unv besyo mezunuyum blgisayar sertifikam var sizinle calışmak itiyorum

 43. timur bayındır | 17 Şubat 2011 Perşembe

  acıköğretim 3.sınıf işletme okuyorum.çok iyi derecede ingilizce biliyorum ayrıca E sınıfı ehliyetim var..sizinle çalışmak istiyorum..

 44. BURCU | 18 Şubat 2011 Cuma

  BEN SOSYOLOJİ MEZUNUYUM BİLGİSAYAR SERTİFİKAM VAR AYRICA AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE TEZSİZ YÜKSEK LİSANS YAPIYORUM BİR OKULDA REHBER ÖĞRETMENİM ÜCRETLİ OLARAK SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 45. faruk | 18 Şubat 2011 Cuma

  selam adanada yaşıyorum 23 yaşında ve lise mezunuyum. silahlı özel güvenlik kartım var. herhangi bir işe girmek istiyorum. ilgilenen olursa sevinirim.

 46. ayşe | 20 Şubat 2011 Pazar

  bahçe tarımı 2. sınıf öğrencisiyim okulu itirince iş istiyorum lütfen bir çok sertifikam var bilgisayar, on parmak, muhasebe, ve iki lise bitirdim sekreterlik sertifikası, hasta bakıcılık, aşçı çırağı v.s.iş istiyorum

 47. elif | 21 Şubat 2011 Pazartesi

  slm ark bende başvuru yapamıyorum ama ark tarım bakanlığı mehdi ekerinde diğer bakanlarımız gibi kendisini ilgilendiren bölümlerden mezun olan ark. sorunları ile biraz daha ilgilensin lütfen.bende gıda atenkikeriyim ama artık kimseye güvenmemeye başladım bu atamalardan dolayı lütfen bizimde sorunlarımızla ilgilenilsin eğitim seviyesi yüksek olunsun diye üniversiteler acılmasın aynı zamanda iş imkanı olan bölümler acılsın sıkıntılı bekleyişten yoruldum ve gençler olarak yorulduk…

 48. kadir | 24 Şubat 2011 Perşembe

  bn 23 yaşındayım lise mezunuyum labaratuar ve bilgisayar sertifikam var sizinle çalışmak istiorum ilgilenen olursa sevinirim …

  • kadir | 24 Şubat 2011 Perşembe

   veteriner sağlık teknisyeniyim 23 yaşındayım lise mezunuyum labaratuar ve bilgisayar sertifikam var sizinle çalışmak istiorum ilgilenen olursa sevinirim …

 49. esra | 25 Şubat 2011 Cuma

  Kocaeli üniversitesi tarım işletmeciligi ve pazarlama mezunuyum..Kastamonu tarım il müdürlüğünde çks doldurumu için çalıştım..Devrekani ziraat odasında stjımı yaptım..bilgisayar sertifikam war..girişken yapıya sahibim.tarım alanında işe giremk istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum..

 50. kenan kalyon | 02 Mart 2011 Çarşamba

  MRHBA BEN HAYVAN SAĞLIĞI VE YETİŞTİRİCİLİĞİ MEZUNUYUM KPSS PUANM 73 LABRATUAR SERTİFİKAM VAR HAYVAN SAĞLIĞI KONUSUNDA YETERİNCE BİLGİYE SAHİBİM TARIM BAKANLIĞINDA İŞE GİRMEK İSTİYORUM

 51. gunca | 03 Mart 2011 Perşembe

  Cumhuriyet Üniversitesi pazarlama yüksekokulu,anadolu Üniversitesi İşletme lisans mezunuyum.Özel Güvenlik Görevlisi silahlı sertifikam var. Bilgisayar sertifikam var.

 52. gülşah | 09 Mart 2011 Çarşamba

  afyon kocatepe 2 yıllık işletme mezunuyum. ayrıca tarım bakanlığı ve meb onaylı kilim dokuma sertifikam var daha nolsun. önlisans mezunuyken halı kilim dokuyan kaç tane salak var bni almayacaksınızda kimi alıcaksınız her işi itinayla yaparım.

 53. nurten | 13 Mart 2011 Pazar

  tarım bakanlığı ne zaman ÇEVRE KORUMA böl. mezunları alım ilanı yapacak çok merak ediyorum. çevreciler mağdur

 54. nurten | 13 Mart 2011 Pazar

  çevre koruma böl. osmaniye meslek yüksek okul mezunuyum 10 yıldır atama bekliyoruz allah aşkına ya tarım bakanı mehti eker bizi artık gör

 55. Gökhan | 14 Mart 2011 Pazartesi

  Siirt gıda teknolojisi mezunuyum ayrıca açıköğretim işletme fakültesi öğrencisiyim iso 2200(HACCP) ve iso 9001 kalite güvenlik ,bilgisayar sertifikalarım mevcut

 56. nil | 15 Mart 2011 Salı

  ankarada oturuyorum.lise mezunuyum bilgisayar sertifikam var.sizinle çalışmak istiyorum.

 57. derya | 15 Mart 2011 Salı

  seracılık ve süs bitkileri mezunuyum sakaryada yasıyorum 2 seneye yakın fidanlıkta calıstım iş arıyorum

 58. şerife balcı | 15 Mart 2011 Salı

  tek isteğm ön lisanslarada kadro açın sayın tarım bakanım sesimizi duyun artık

 59. ibrahim yavuz | 16 Mart 2011 Çarşamba

  burdur tefenni tarım meslek lisesi son sınıf ogrencısıyım kpss den 82.644 puan aldım mayıstakı atamalarda teknisyen alımı varmı

 60. tolga şekerci | 16 Mart 2011 Çarşamba

  selam. ben bursa tarım meslek lisesi gıda bölümünü bitirdim. yüksek okulu balıkesir üniversitesi bandırma meslek yüksekokulunda okudum. 17025 ve 22000 beşgelerim var. trakya birlik labratuvar ve emin yağ sanayiinin laboratuvar bölümlerinde ve bursa gıda kontrol merkezinde staj yaptım.

 61. tolga şekerci | 16 Mart 2011 Çarşamba

  şuanda açık öğretim işletme fakültesinde okuyorum..

  • tolga... | 16 Mart 2011 Çarşamba

   selam. liseyi bursa tarım meslek lisesi gıda teknolojisi bölümünde okudum ve balıkesir üniversitesi bandırma meslek yüksekokulu gıda teknolojisi önlisans bölümünü bitirdim. 22000 ve 17025 belgelerim var. şuanda açıköğretim işletme fakültesinde okuyorum

 62. Nurdan Gel | 22 Mart 2011 Salı

  İyi günler..Ben önlisan ithalat ihracat bölümü mezunuyum.Şube danışmanı,sağlık eğitmeni,seminer hocalığı yaptım.Ayrıca müdür yardımcılığı görevindede 2 yıl süreli tecrübem var.Uygun bulunan bir departman ve pozisyonda sizinle çalışmak istiyorum.Bilgilerinize arz ederim.

 63. fatih | 22 Mart 2011 Salı

  ben veteriner teknikeriyim iş arıyorumm eleman ihtiyacı olan varsa bana haber verebilir beklıyorum :(
  vet-esmer@hotmail.com

 64. fatma özdemir | 24 Mart 2011 Perşembe

  meslek lisesi mezunuyum bilgisayar ve güvenlik sertifikam var ilgilenirseniz sevinirim
  2008 de kpss sınavına girdim ve 63 puan aldım

 65. mehmet | 25 Mart 2011 Cuma

  15 yıldır tarım sanayi ürünleri pazarlıyorum lise mezunuyum yaşıım 36 180 boyum kilom 80 b sınıfı ehliyetim var uzun yol deneyimliyim aktif ve pirensipli çalışmayı severim

 66. ayhan atik | 28 Mart 2011 Pazartesi

  ben 30 yasında lise mezunu evli ve 3 cocuk babasıyım . benim %40 bronsitten raporum vr.bana uygun bir iş arıyorum.saygılar

 67. özlem düz | 28 Mart 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.

 68. özlem düz | 28 Mart 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım.Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.
  0542 368 67 84

 69. özlem düz | 28 Mart 2011 Pazartesi

  24 yaşındayım.Ankara’da yaşıyorum. Süper lise mezunuyum. Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Sertifikam var, Ekili İletişim ve Halkla İlişkiler Sertifikam var, Bilgisayar İşletmenlik sertifikam var, B sınıfı ehliyetim var. Diksiyon dersi aldım.her bölümde çalışabilirim. Bu işe gerçekten çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz sevinirim.
  0542 368 67 84

 70. Mehmet | 29 Mart 2011 Salı

  Çok acil işe ihtiyacım var.2010 ortaögretim kpss puanım 75.süper lise mezunuyum iyi derecede ingilizce ve bilgisayar biliyorum.ilgililer lütfen arasın..
  506 800 48 44

 71. DİLEK | 01 Nisan 2011 Cuma

  veterıner sağlık teknıkerıyım neden bize atama yapılmıyor bızde kadro ıstıyoruz her MYO bölümüne kadro var bize neden yok ozaman bu bölümü niçin konulmuş

 72. Emriye ASLAN | 03 Nisan 2011 Pazar

  BEN TURHAL ANADOLU KIZ MEKLEK LİSESİ’NDEN MEZUNUM. ÜNİVERSİTEYİ TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ’NDE MYO’LUNDA BİTİRDİM. BİLGİSAYAR İŞLETMENLİĞİ VE OPERATÖRLÜĞÜ SERTİFİKAM VAR. TOKAT İŞKURDAN USTALIK SERTİFİKAM VAR.KPS DEN 54.933 PUAN ALDIM VE TARIM BAKANLIĞINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM. TEL.NO:05319740751-05388111748

 73. ahmet | 04 Nisan 2011 Pazartesi

  20 yasında yüksek okul maliye bölümü mezunuyum..bilgisyar sertifikam b gurubu ehliyetim var şuan 3, sınıf açık öğretim maliye okumaktayım lütfen yetkili arkdaşlar bu işe çok ihtiycım varr…

 74. alparslan t | 05 Nisan 2011 Salı

  merhaba ben 29 yaşındayım hayvan sağlık teknikeriyim.acil işe ihtiyacım var,ziraat ve büyük baş hayvancılık bilgilerime güveniyorum.

 75. mesir | 07 Nisan 2011 Perşembe

  hayvan yetiştiriciliği ve sağlığın dan mezunum 77.719 puan aldım hala işe alınamıyoruz .bize hiç mi ihtıyaç yokmu ,yoksa bu bölüm ne dıye açıldı bilen varsa teselli versın bari allahım sen sabır ver olmayacak galıba tarım bakanlığına seslenıyorum

 76. halil | 13 Nisan 2011 Çarşamba

  burdan tarım bakanı mehtiekere sesleniyorum ben süt hayvancılığı önlisans proğramı mezunuyum. toplam türkiyede mezun sayımız 100 kişi civarı süt hayvancılığının desteklendiği bu günlerde niye bizlerden 1 kişi bile tarım bakanlığına alınmıyo ayrıca çıkışımızda veteriner teknisyeni nerde bize iş.

 77. esra | 14 Nisan 2011 Perşembe

  mrblar ben selçuk üniversitesi sarayönü myo fidan yetiştiriciliği mezunuyum bilgisayar sertifikam ve organik tarım katılım belgem var bir işe ihtiyacım var

 78. meryem özbucak | 22 Nisan 2011 Cuma

  su ürünleri teknikeriyim bu yıl mezun oluyorum başvurular nezaman bilgisi olan cevaplasın lütfen

 79. damla | 24 Nisan 2011 Pazar

  mrh suan ziraat fak.bitki koruma 2.sınıf öğrencisiyim okul bittikten sonra iş bulma imkanım ne kadar ?

 80. Suna KARA | 05 Mayıs 2011 Perşembe

  Merabalar.30/09/1972 Elmalı*Antalya doğumluyum.Sağlık ocaklarında tıbbi sekreter olarak çalıştım….Antalya ili sınırlarındaki tarım kredi kooparatiflinde sizlerle çalışmak isterim….

 81. ÇANKIRILI ( ETHEM ) | 23 Haziran 2011 Perşembe

  SLM 1983 ÇANKIRI DOĞUMLUYUM ÇANKRI ILGAZ MESLEK LİSESİ ELEKTRİK MEZUNUYUM ( E-G EKSKAVATÖR SINIFI )EHLİYETİM VAR.HERTÜRLÜ MAKİNEYİ ARACI ELİMDE OYNATIRIM. İLGİNİZDEN DOLAYI TŞK EDERİM.
  GSM:5363691051

 82. sibel | 16 Temmuz 2011 Cumartesi

  s.ü çumra meslek yüksekokulun da organik tarım okudum birçok sertifikam ve katılım belgem var B ehliyetim var iş arıyorum yardımcı olur musunuz.

  • müzeyen | 23 Temmuz 2011 Cumartesi

   MERHABA BEN DE O BÖLÜMÜ TERCİH EDECEĞİM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ

 83. arzu özer | 31 Temmuz 2011 Pazar

  çocuk gelişim okuyorum naıl başvuru yapaağımı bilmiyorum lütfen yardmcı olursanız mutlu olurum

 84. arzu özer | 31 Temmuz 2011 Pazar

  çocuk gelişimi okuyorum nasıl başvuru yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olursanız çok memun olurum

 85. fehmi ilbeyli | 05 Ağustos 2011 Cuma

  2011 özel güvenlik ve koruma önlisans mezunuyum.güvenlik sistemleri üzerine çalıştım.şu an otomatik kumanda sistemleri üzerine çalışmaktayım.meslek lisesi elektronik mezunuyum.bilgisayar işletmenligi sertifikam ve ba2 sürücü ehliyetim var.değerlendirmeye almanızı rica ederim.

 86. mehmet günhan | 11 Ağustos 2011 Perşembe

  23.03.1975 ordu ünye doğumluyum.Anadolu üniversitesi İşletme fakültesi işletme bölümü mezunuyum.B sınıfı ehliyetim var.Bilgisayar sertifikam var.kpss:2011’den:56puanın üzerinde aldım.Askerliğimi kısadönem olarak tamamladım…ülkemin her yerinde sizinle çalışmak isterim.saygılarımla…

 87. suretwan | 16 Eylül 2011 Cuma

  dicle bahçe mezunuyum 3 yıllık TMO deneyımım var bıçok sertifikam var ama boştayım iş arıyorum :??

 88. enver sedat kablan | 07 Aralık 2011 Çarşamba

  05 01 1987 kecıoren dogumluyum lise mezunuyum aktıf e sınıfı ehlıyetım bulunmakta kıler ankara magazacılıkda musahesebe gorevı yaptım bılgısayar operatorlugu muhasebe ve carı muhasebe deneyımım bulunmaktadır. bu buyuk sirketınız bunyesınde calısma olanagına talıbım sizin bünyenizde çalışarak kendimi geliştirmek istiyorummm…daha iyi seviyeye gelmek için azimle çalışmak istiyorum olumlu yada olumsuz goruslerınız ıcın cok tesekkur ederım
  ıkamet: kecıoren/ ankara
  tel no : 0554 848 67 97

 89. mehmet toprak | 25 Aralık 2011 Pazar

  1988 samsun dogumluyum .tokat MYO işletme mesunuyum.sizinle calısmak istiyorum. ilgilenirsenız sevinirim.

 90. GÜRHAN GÜRASLAN | 10 Ocak 2012 Salı

  Ondokuz Mayıs Ünv. Ziraat Fakültesi Bitki Koruma Mezunuyum. Baknlık bünyesinde görev almak istiyorum. Bankacılıktan bıktım usandım, huzurlu bir hayat istiyorum atrık.

Bir Cevap Yazın