web
counter
TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI, 1700 YENİ PERSONEL ALINACAK | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI, 1700 YENİ PERSONEL ALINACAK

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada 1700 yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker yaptığı konuşmada 1700 kişilik personel alımı yanında alımı yapılacak personel arasında sosyologların da yer alacağını, tarım sektöründe sosyologların da bakış açısının önemli olduğunu söyledi.

Bu çerçevede her ile en az 1 sosyolog atanacak. Tarım Bakanlığı yeni dönemde sadece harita mühendisi veya diğer mühendisler çalıştırmayacak bunlar yanında sosyologlara da görev verilecek. Tarım Bakanlığı sosyologlar yardımı ile sektörü ve sektörde çalışanların toplumsal sorunlarını sosyoloji açıdan değerlendirerek gerekli düzenlemeler yapmayı planlıyor.

Mart ayında TARGEL – Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi kapsamında yaklaşık 2500 personel alımı daha yapılacak ve TARGEL personeli sayısı toplamda 7500 kişiye ulaşacak. Tarım Bakanlığı personel alımları devam edecek.

tarım bakanlığı personel alımı 2016, köy hizmetleri işçi alımı, tarım bakanlığı işçi alımı, tarım ve köyişleri bakanlığı memur alımı, tarım ve köyişleri bakanlığı personel alımı 2014

Bunlara da göz atın

7 Comments

 1. sosyolog

  30 Ocak 2011 Pazar at 21:00

  Biz sosyologları da anlayan bir bakanlığın olması gerçekten mutluluk verici.Tebrik ediyorum Tarım Bakanımızı.Ancak ne zaman olacağıda en kısa zamanda duyurulursa çok memnun oluruz..Bizler görevi yapmaya çoktan hazırız siz yeter ki bizim yanımızda olun.Bu projenin en iyi sonucu vereceğinden kimsenin kuşkusu olmasın.

 2. biyolog

  31 Ocak 2011 Pazartesi at 21:15

  sosyologlar adına çok sevindim…umarım biyolog alımı da olur..artık hiçbir kurum bizi tanımıyor..çok yüksek puan almamıza rağmen atanamıyoruz..ne olur bizimde sesimizi duyun…

 3. murat öztürk

  26 Haziran 2011 Pazar at 15:17

  1981 ünye ordu doğumlu lise mezunu bilgisayar sertifikası güvenlik sertifikası mevcuttur.askerliğimi yaptım tarım bakanlığınızda çalışmak istiyorum. Bana ulaşılabilecek telefon no 05379876518

 4. mustafa

  30 Haziran 2011 Perşembe at 18:16

  merhaba ben mustafa 2yıllık bilgisayar programcılığı bölümü bitirdim askerlik hizmetimi yeni tamamladım iş arıyorum ilgili gerlerde sizinlşe çalışmak isterim teşekkür ederim.

 5. rabiye şahin

  08 Ocak 2012 Pazar at 21:37

  merhaba ben rabiye şahin adalet son sınıftayım şu an işkur”un kursuna devam ediyorum b sınıfı ehliyetim var. bilgisayardan anlarım iş deneyimlerim var iş ayrımı yapmam bana uygun görülen işleri layıkıyla yaparım sizinle çalışmamı uygun görürseniz memnun olurum.

  saygılarımla rabiye şahin

 6. ZOZAN

  20 Kasım 2012 Salı at 11:43

  mrha ben zozan kalak 2 yıllık organik tarım bölümünü bitirdim. bilgisayar sertifikam ve ıso belgelerim var.iş deneyimlerim var.Tarım bakanlıgınızda çalışmak istiyorum.teşekkür ederim.

 7. Cevdet Aydın

  05 Ocak 2013 Cumartesi at 09:08

  1967 Hizan doğumluyum evli olup üç çocuk babasıyım işsizim iş arıyorum ve Tarım Bakanlığında çalışmak istiyorum. Saygılarımı sunarım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>