TARIM BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI, 1700 YENİ PERSONEL ALINACAK

485

Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada 1700 yeni personel alımı yapılacağı duyuruldu. Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker yaptığı konuşmada 1700 kişilik personel alımı yanında alımı yapılacak personel arasında sosyologların da yer alacağını, tarım sektöründe sosyologların da bakış açısının önemli olduğunu söyledi.

Bu çerçevede her ile en az 1 sosyolog atanacak. Tarım Bakanlığı yeni dönemde sadece harita mühendisi veya diğer mühendisler çalıştırmayacak bunlar yanında sosyologlara da görev verilecek. Tarım Bakanlığı sosyologlar yardımı ile sektörü ve sektörde çalışanların toplumsal sorunlarını sosyoloji açıdan değerlendirerek gerekli düzenlemeler yapmayı planlıyor.

Mart ayında TARGEL – Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi kapsamında yaklaşık 2500 personel alımı daha yapılacak ve TARGEL personeli sayısı toplamda 7500 kişiye ulaşacak. Tarım Bakanlığı personel alımları devam edecek.

tarım bakanlığı personel alımı 2016, köy hizmetleri işçi alımı, tarım bakanlığı işçi alımı, tarım ve köyişleri bakanlığı memur alımı, tarım ve köyişleri bakanlığı personel alımı 2014

7 YORUMLAR

  1. Biz sosyologları da anlayan bir bakanlığın olması gerçekten mutluluk verici.Tebrik ediyorum Tarım Bakanımızı.Ancak ne zaman olacağıda en kısa zamanda duyurulursa çok memnun oluruz..Bizler görevi yapmaya çoktan hazırız siz yeter ki bizim yanımızda olun.Bu projenin en iyi sonucu vereceğinden kimsenin kuşkusu olmasın.

  2. sosyologlar adına çok sevindim…umarım biyolog alımı da olur..artık hiçbir kurum bizi tanımıyor..çok yüksek puan almamıza rağmen atanamıyoruz..ne olur bizimde sesimizi duyun…

  3. 1981 ünye ordu doğumlu lise mezunu bilgisayar sertifikası güvenlik sertifikası mevcuttur.askerliğimi yaptım tarım bakanlığınızda çalışmak istiyorum. Bana ulaşılabilecek telefon no 05379876518

  4. merhaba ben mustafa 2yıllık bilgisayar programcılığı bölümü bitirdim askerlik hizmetimi yeni tamamladım iş arıyorum ilgili gerlerde sizinlşe çalışmak isterim teşekkür ederim.

  5. merhaba ben rabiye şahin adalet son sınıftayım şu an işkur”un kursuna devam ediyorum b sınıfı ehliyetim var. bilgisayardan anlarım iş deneyimlerim var iş ayrımı yapmam bana uygun görülen işleri layıkıyla yaparım sizinle çalışmamı uygun görürseniz memnun olurum.

    saygılarımla rabiye şahin

  6. mrha ben zozan kalak 2 yıllık organik tarım bölümünü bitirdim. bilgisayar sertifikam ve ıso belgelerim var.iş deneyimlerim var.Tarım bakanlıgınızda çalışmak istiyorum.teşekkür ederim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here