web
counter
Tarım Bakanlığı Targel Eleman Personel Alımı | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Tarım Bakanlığı Targel Eleman Personel Alımı

Tarım Bakanlığı personel ve eleman alımlarından yararlanarak bakanlık bünyesinden çalışmak isteyen adaylar Targel personel ve eleman alımlarını yakından takip ediyorlar.

Tarım Bakanı Mehdi Eker Targel personel ve eleman alımları kapsamında 2500 kişilik personel alımı daha yapmayı planladıklarını açıkladı.

Gündeme ilişkin soruları cevaplayan Eker, bir de müjde verdi. Bakan Eker, bu yılın sonunda Bakanlığa 2 bin 500 yeni personel alınacağı söyledi.

Kamuoyunda TARGEL olarak bilinen Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi için eleman alımı konusuna da değinen Bakan Eker, daha önce 7 bin 500 kişi alındığını ve 2 bin 500 kişi daha almayı planladıklarını belirtti.

Bu yılın sonunda alım için lemlere başlanacağının muhtemelen 2013‘ün ilk çeyreğinde alımların başlayacağını anlatan Bakan Eker “Ben de 2 bin 500 kişinin bir an önce başlamasını istiyorum” dedi.

Bakan Eker, ancak kadronun Maliye Bakanlığı’ndan alındığını ve hükümet programında yer aldığını vurgulayarak, Maliye Bakanlığı ile Devlet Personel Başkanlığı’ndan bu kadroların alınmasıyla personel alımının gerçekleştirileceğini kaydetti.

targel alımları 2014, targel alımları, targel 2014, targel personel alimi, targel alımı 2014

Bunlara da göz atın

3 Comments

 1. perihan

  19 Eylül 2012 Çarşamba at 09:07

  lise mezunuyum başvuru yapabilirmiyim ve nasıl

 2. ERCAN

  29 Kasım 2012 Perşembe at 13:19

  lise mezunuyum aşçıyım meb. onaylı aşçılık belgemde var başvuru yapabilirmiyim

 3. elif

  01 Ocak 2013 Salı at 11:26

  önlisans olarak başvuru yapabilirmiyim acaba ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>