free web stats

Tarım Bakanlığı Targel Eleman Personel Alımı

Tarım Bakanlığı personel ve eleman alımlarından yararlanarak bakanlık bünyesinden çalışmak isteyen adaylar Targel personel ve eleman alımlarını yakından takip ediyorlar.

Tarım Bakanı Mehdi Eker Targel personel ve eleman alımları kapsamında 2500 kişilik personel alımı daha yapmayı planladıklarını açıkladı.

Gündeme ilişkin soruları cevaplayan Eker, bir de müjde verdi. Bakan Eker, bu yılın sonunda Bakanlığa 2 bin 500 yeni personel alınacağı söyledi.

Kamuoyunda TARGEL olarak bilinen Tarımsal Yayımı Geliştirme Projesi için eleman alımı konusuna da değinen Bakan Eker, daha önce 7 bin 500 kişi alındığını ve 2 bin 500 kişi daha almayı planladıklarını belirtti.

Bu yılın sonunda alım için lemlere başlanacağının muhtemelen 2013‘ün ilk çeyreğinde alımların başlayacağını anlatan Bakan Eker “Ben de 2 bin 500 kişinin bir an önce başlamasını istiyorum” dedi.

Bakan Eker, ancak kadronun Maliye Bakanlığı’ndan alındığını ve hükümet programında yer aldığını vurgulayarak, Maliye Bakanlığı ile Devlet Personel Başkanlığı’ndan bu kadroların alınmasıyla personel alımının gerçekleştirileceğini kaydetti.

Tarım Bakanlığı Targel Eleman Personel Alımı 2016

targel alımları 2014, targel alımları, targel 2014, targel personel alimi, targel alımı 2014

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

, , , , ,

3 Gönderi var

  1. perihan | 19 Eylül 2012 Çarşamba

    lise mezunuyum başvuru yapabilirmiyim ve nasıl

  2. ERCAN | 29 Kasım 2012 Perşembe

    lise mezunuyum aşçıyım meb. onaylı aşçılık belgemde var başvuru yapabilirmiyim

  3. elif | 01 Ocak 2013 Salı

    önlisans olarak başvuru yapabilirmiyim acaba ?

Bir Cevap Yazın