Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

223

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı yapacak. Buna göre söz konusu personel alımı çerçevesinde 33 kişi sözleşmeli personel olarak göreve başlayacak.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığında 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırmasına İlişkin Esaslar ile ek ve değiklikleri çerçevesinde Sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2012 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) (B) Grubu ve Mesleki Uygulamalı Sınav ile Yazılı Uygulama Sınavı sonucuna göre aşağıda pozisyon sayıları ve başvuru şartlan belirtilen toplam 33 (otuzüç) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

tarım bakanlığı memur alımı, Tarım Bakanlığı Personel Alımı 2014, kahramanmaraş tarım il müdürlüğü personel alımı, tarım bakanlığı personel alımı için resmi ilan, tarım bakanlığına memur alımı

2 YORUMLAR

  1. Merhabalar ben 29.11.1990 TOKAT – ZİLE Doğumlu Giresun Üniversitesi Harita Kadostro Bölümü Mezunuyum Askerlik durumum ise 2015 Yılına Kadar teciiliyim Şimdiden çok Teşekkürler

  2. MERHABA YUKARIDADA BELİRTMİŞ OLDUĞUM GİBİ İSMİM YASİN 09,02,1987 KAYSERİ DOĞUMLUYUM EĞİTİM DURUMUM LİSE BİLGİSAYAR YAZILIM MEZUNUYUM DAHA ÖNCEDENDE HALK EĞİTİM’DENDE BİLGİSAYAR YAZILIM BELGEM VAR ASKERLİK DURUMUM İSE TAMAMLANMIŞTIR ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here