TCDD 2013 Geçici İşçi Eleman Personel Alımı

422

Devlet Demir Yolları personel ve eleman alımları kapsamında bilet satışı, danışma, ve rezervasyon hizmeti gibi pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alımı gerçekleştirecek. Söz konusu personel alımı çerçevesinde 272 geçici eleman alımı yapılacak ve elemanlar 10 ay boyunca 70 iş yerinde görev yapacaklar.

TCDD, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetleri için hizmet alımı ihalesi açacak. Buna göre 70 iş yerinde 10 ay süreyle çalışacak 272 eleman alınacak. TCDD gar ve istasyonlarında, yolcu bileti satışı, danışma ve rezervasyon hizmetlerinin 70 iş yerinde 272 eleman ile 10 ay süreyle yaptırılmasına yönelik hizmet alımı ihalesi, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Söz konusu alım, yerli isteklilerden teklif alınmak suretiyle açık usul ile ihaleye çıkarılacak. Tekliflerin TCDD Genel Müdürlüğü Merkez Mal ve Hizmet Alım İhale Komisyonu Başkanlığına 17.01.2013 günü saat 14.00’a kadar verilmiş veya gelmiş olması gerekiyor.

İhale dokümanının TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Malzeme Dairesi Başkanlığı Genel Sipariş Şube Müdürlüğünde görülebileceği ve ihaleye teklif vereceklerin ihale dokümanını satın almaları gerekecek. Söz konusu doküman, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü Merkez Veznesinden KDV Dahil 200 liraya temin edilebilecek. Teklif edilen bedelin en az yüzde 3’ü oranında geçici teminat verilecek.

Kaynak: AA

11 YORUMLAR

 1. Merhabalar;
  Evrim
  24.07.1990 doğumluyum
  Ticaret meslek lisesi mezunuyum
  Matbaa, market, giyim mağzası, anketörlük,yemek atölyesi, jopan pazarı işlerinde çalıştım. Aileme bakmakla yükümlüyüm.
  Bilgisayar kullanabilir, firmanızın programını öğrenip kullanabilirim, kendime güveniyorum, sorunluluk sahibiyim.
  İşe ihtiyacım var gecici olsada. Personel kriterlerinizde bana da iş var mı ?

 2. 22/11/1990 manisa/ alaşehirde ikamet ediyorum.önisans sosyalhizmetler mezunuyum. 4 yılık sosyooji okuyorum bilgisayar serftifikm var . microsoft ofis microsoft word excel programlarını kullanıyorum.ilginize tesekkürler.

 3. merhaba ben 1975 elazığ doğumluyum 6 yıla aşkın elazığ 8 kolordu kumutanlığında özel bir firmada depo sorumlusu olarak çalışıyorum bilgisayar kulanıyorum idari işlerde çalıştım daha önce e sürücü belgem var şimdiye kadar ben hep resmi kurumlara çalışmışım o yuzden tercübeliyim insan ilişkilerinde çok başarılıyım sizlerle nasip olursa çalışmak isterim sizlere saygılarımı sunarım iyi çalışmalar dilerim telefonum 0541 553 27 83

 4. 1979 gaziantep/islahiye .Silahlı güvenlik kimliğim var ve banka güvenlik elamanı olarak alanyada herhangi bir bankada çalışmak istiyorum..Gereğinin yapılmasını arz ederim.Saygılarımla tel.05422796274

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here