TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK | Personel İşçi Memur Alımı 2015 İş Başvurusu

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK

Yeşeren Düşler firması tekstilde 100 işçi alımı gerçekleştirecek. İşçi alımı kapsamında makineciler ve overlokçular alınacak.

Tekel’in depolarından bir bölümünü tekstil atölyesine dönüştüren Yeşeren Düşler firması yeni eleman istihdam etmek için çalışmalara başladı. Makineci ve overlokçu olarak eleman arayan firma toplam 100 kişi istihdam edecek.

Tekstil firmaları arasında en fazla eleman çalıştıran Yeşeren Düşler tekstil atölyesinin hedefi bu yıl eleman sayısını ikiye katlamak.

Tekstilde makineci ve overlokçu ağırlıklı kalifiye eleman alacaklarını bildiren firma yetkilileri şunları söylediler: “Batman’da daha önce tekstilde çalışan kalifiye elemanlara kapımız açık. Yaklaşık alacağımız 100 eleman en geç 10 içinde e başlatacağız. Eleman alımında öncelikli olarak Batmanlılara yer vermeyi planlıyoruz.

gömlek fabrikalarında usta alu

izmirde eleman arayan tekstil firmaları

tekstil firmalari eleman arayanlar

batman tekstil is ilanlari

makinacı arayan tekstil firmaları

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK 2015

27 11 2015 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2015, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

1 Gönderi var

  1. Burhan Kırdudu | 24 Temmuz 2011 Pazar

    Mrb benim yaptığım işler,gömlek,pantolon,cket,yelek,kaban,kot,penye,abiye işi,dokuma,polar.Hepsinde çalıştım.26 senelik usta makinacıyım.

Bir Cevap Yazın