web
counter
TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK

Yeşeren Düşler firması tekstilde 100 işçi alımı gerçekleştirecek. İşçi alımı kapsamında makineciler ve overlokçular alınacak.

Tekel’in depolarından bir bölümünü tekstil atölyesine dönüştüren Yeşeren Düşler firması yeni eleman istihdam etmek için çalışmalara başladı. Makineci ve overlokçu olarak eleman arayan firma toplam 100 kişi istihdam edecek.

Tekstil firmaları arasında en fazla eleman çalıştıran Yeşeren Düşler tekstil atölyesinin hedefi bu yıl eleman sayısını ikiye katlamak.

Tekstilde makineci ve overlokçu ağırlıklı kalifiye eleman alacaklarını bildiren firma yetkilileri şunları söylediler: “Batman’da daha önce tekstilde çalışan kalifiye elemanlara kapımız açık. Yaklaşık alacağımız 100 eleman en geç 10 içinde e başlatacağız. Eleman alımında öncelikli olarak Batmanlılara yer vermeyi planlıyoruz.

batman tekstil is ilanlari, işçi arayan tekstil firmaları, batmanda tekstil iş ilanları, izmirde eleman arayan tekstil firmaları, gömlek fabrikalarında usta alu

Bunlara da göz atın

1 Comment

  1. Burhan Kırdudu

    24 Temmuz 2011 Pazar at 19:21

    Mrb benim yaptığım işler,gömlek,pantolon,cket,yelek,kaban,kot,penye,abiye işi,dokuma,polar.Hepsinde çalıştım.26 senelik usta makinacıyım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>