free web stats

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK

Yeşeren Düşler firması tekstilde 100 işçi alımı gerçekleştirecek. İşçi alımı kapsamında makineciler ve overlokçular alınacak.

Tekel’in depolarından bir bölümünü tekstil atölyesine dönüştüren Yeşeren Düşler firması yeni eleman istihdam etmek için çalışmalara başladı. Makineci ve overlokçu olarak eleman arayan firma toplam 100 kişi istihdam edecek.

Tekstil firmaları arasında en fazla eleman çalıştıran Yeşeren Düşler tekstil atölyesinin hedefi bu yıl eleman sayısını ikiye katlamak.

Tekstilde makineci ve overlokçu ağırlıklı kalifiye eleman alacaklarını bildiren firma yetkilileri şunları söylediler: “Batman’da daha önce tekstilde çalışan kalifiye elemanlara kapımız açık. Yaklaşık alacağımız 100 eleman en geç 10 içinde e başlatacağız. Eleman alımında öncelikli olarak Batmanlılara yer vermeyi planlıyoruz.

TEKSTİL SEKTÖRÜNDE 100 ELEMAN ALIMI YAPACAK 2016

batman tekstil is ilanlari, işçi arayan tekstil firmaları, batmanda tekstil iş ilanları, gömlek fabrikalarında usta alu, izmirde eleman arayan tekstil firmaları

2017 iş ilanları, bugünkü ilanlar, memurlar, memur haber, takvim, kariyer.net, yenibiriş.com, maaşlar, kpss, sınavlar, ne zaman, 2016, başvuru şartları, ne iş yapar, iş ilanları, iş başvurusu, işkur, sabah ilan, posta ilan, gazete, haber, son dakika ilan bürosu, gazete ilan ajansı, gazeteye ilan vermek istiyorum

1 Gönderi var

  1. Burhan Kırdudu | 24 Temmuz 2011 Pazar

    Mrb benim yaptığım işler,gömlek,pantolon,cket,yelek,kaban,kot,penye,abiye işi,dokuma,polar.Hepsinde çalıştım.26 senelik usta makinacıyım.

Bir Cevap Yazın