web
counter
TÜPRAŞ'DA İŞ İMKANI, TÜPRAŞ'DAN İZMİR'E YENİ YATIRIM | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

TÜPRAŞ'DA İŞ İMKANI, TÜPRAŞ'DAN İZMİR'E YENİ YATIRIM

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ, (TÜPRAŞ), İzmit’te yapımını gerçekleştireceği Fuel Oil Dönüşüm Projesi için 2,3 milyar lira tutarında ‘Yatırım Teşvik Belgesi’ aldı.

Yeni tesiste, son yıllarda tüketimi hızla azalan yüksek kükürtlü fuel-oil lenerek ‘Euro V’ standardında motorin ve benzin gibi beyaz ürünlere dönüştürülecek.

Yapılan yatırım ve yeni kurulacak tesisle birlikte İzmir’lilere yeni iş imakanları ve iş fırsatı doğacak. Özellikle TÜPRAŞ’da çalışmak isteyenler ve Tüpraş iş başvurusu yapmak isteyenler yatırım ve projenin yolunu gözlüyorlar.

tüpraş işçi maaşları, tüpraş iş ilanları, tüpraş işçi alımı 2016, tüpraş iş başvurusu, inşat iş kara sıva alcı boya iş ariyurom

Bunlara da göz atın

2 Comments

 1. HATİCE

  12 Ocak 2011 Çarşamba at 15:24

  Merhaba, ben Hatice Atlatmak 1980 Denizli/Çal doğumluyum. S.D.Ü. Bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama bölümü (önlisans),ardından Anadolu üniversitesi İŞLETME bölümünü (lisans) bitirdim. 10 yıldır özel sektörde ön muhasebe departmanında çalışmaktayım. Bu 10 yılın 6 yıl petrol muhasebesinde çalıştım. halen çalışıyorum .
  Amacım çalıştığım firmayı içeride ve dışarda en iyi şekilde temsil etmek mesleğimde ilerlemektir. ilgilenirseniz sevinirim.

  • ik

   11 Mayıs 2011 Çarşamba at 12:31

   Sayın Hatice hn.
   Bu websitesi Tupras icin Personel Alımı icin Basvuru Yapmanız gereken yer değildir.
   istediğiniz Posizyonda işe Başvurmak için altaki Linkten Size Uygun iş Modelini Seciniz.
   http://www.tupras.com.tr/detailpage.tr.php?lPageID=6666
   Saygılarımla,

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>