TÜPRAŞ'DA İŞ İMKANI, TÜPRAŞ'DAN İZMİR'E YENİ YATIRIM

183

Türkiye Petrol Rafinerileri AŞ, (TÜPRAŞ), İzmit’te yapımını gerçekleştireceği Fuel Oil Dönüşüm Projesi için 2,3 milyar lira tutarında ‘Yatırım Teşvik Belgesi’ aldı.

Yeni tesiste, son yıllarda tüketimi hızla azalan yüksek kükürtlü fuel-oil lenerek ‘Euro V’ standardında motorin ve benzin gibi beyaz ürünlere dönüştürülecek.

Yapılan yatırım ve yeni kurulacak tesisle birlikte İzmir’lilere yeni iş imakanları ve iş fırsatı doğacak. Özellikle TÜPRAŞ’da çalışmak isteyenler ve Tüpraş iş başvurusu yapmak isteyenler yatırım ve projenin yolunu gözlüyorlar.

tüpraş işçi maaşları, tüpraş iş ilanları, tüpraş işçi alımı 2016, tüpraş iş başvurusu, inşat iş kara sıva alcı boya iş ariyurom
Paylaş

2 YORUMLAR

  1. Merhaba, ben Hatice Atlatmak 1980 Denizli/Çal doğumluyum. S.D.Ü. Bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulama bölümü (önlisans),ardından Anadolu üniversitesi İŞLETME bölümünü (lisans) bitirdim. 10 yıldır özel sektörde ön muhasebe departmanında çalışmaktayım. Bu 10 yılın 6 yıl petrol muhasebesinde çalıştım. halen çalışıyorum .
    Amacım çalıştığım firmayı içeride ve dışarda en iyi şekilde temsil etmek mesleğimde ilerlemektir. ilgilenirseniz sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here