web
counter
Türk Hava Yolları – THY Personel Alımı 2014 | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

Türk Hava Yolları – THY Personel Alımı 2014

hava-alaniTürk Hava Yolları Personel Başkanlığınca yapılan değerlendirmeler sonucu kariyerinize gökyüzünün ayrıcalıkları ile devam etmeye ne dersiniz? THY personel alımı yapacak olup, kabin memuru, kokpit ekibi, yurtdışı ofis çalışanı, idari teknik birim çalışanları olarak dört farklı birime alım yapmaktadır.

Türk Hava yollarına iş başvuru formu doldurarak, kaptan pilot, II. pilot, pilot adayı, kabin memuru, hostes, idari ve teknik lerde çalışabilirsiniz. THY’da çalışmak için birime göre mezuniyetin önemi vardır. İlköğretim mezunu, lise mezunu, üniversite mezunu, yüksek lisans ve doktora yapana kadar birçok mezun Türk havacılık sektörünün liderinde görev yapmaktadır.

Türk Hava Yolları çalışma şartları içerisinde yüksek maaş, sosyal olanaklar ve hızlı bir kariyer imkanı yer almaktadır. THY başvuru şatları içerisinde ilgili birime uygun mezuniyet şartı, yabancı dil şartı ve THY tarafından yapılan değerlendirme süreçlerinden başarılı olarak geçme şartı aranmaktadır.

TGS (Turkish Ground Services) Forklift, High-Loader, Merdiven, Otobüs, Konveyör, Follow-Me , GPU, ASU, ACU ve Med Car (liftli araçlar) gibi araçları kullanabileceğini gösterir sertifikası olan, E sınıfı ehliyete sahip SRC belgesi sahibi şoför alımı yapacaktır.

Türk Hava Yolları Alımlarına dair güncel iş ilanlarına THY kariyer ilanları sayfasından bakabilirsiniz.

thy personel alımı, thy eleman alımı, thy engelli personel alımı, thy eleman alımı 2014, türk hava yolları iş ilanları

1 Comment

  1. Nuray Karaduman

    19 Kasım 2014 Çarşamba at 10:21

    Ben Nuray Karaduman 1973 Berlin (Almanya ) doğumluyum, iyi derecede Almanca biliyorum ve bu Sektörde sizinle Çalışmak istiyorum.Bana geri dönerseniz (mail) yollarsın Iz memnun olurum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>