web
counter
TÜRK HAVA YOLLARI'NDA BÜYÜME, YENİ İŞ İMKANLARI | Personel İşçi Memur Alımı 2017 İş Başvurusu

TÜRK HAVA YOLLARI'NDA BÜYÜME, YENİ İŞ İMKANLARI

Türk Hava Yolları bünyesinde çalışmak, iş sahibi olmak isteyen adaylar için iş imkanları artıyor. Türk Hava Yolları’ndaki iş imkan ve fırsatlarının artmasında en büyük neden THY’nin büyümeye ve gelişmeye devam etmesi. 2011 yılında 11 yeni uçuş hattında uçuşlara başlayacak olan Türk Hava Yolları’na  iş başvurusu yapmak isteyen adaylar buradan THY İnsan Kaynakları sitesini ziyaret edebilir, online iş başvurusu yapabilirler.

Türk Hava Yolları(THY) genişleyen uçuş ağına bu yıl yeni hatlar ekleyecek. Dünyadaki uçuş ağı en geniş 8’inci hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları 2011 yılında 11 yeni uluslararası hatta uçuş başlatmayı planlıyor.

Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından onaylanan uçuş programına göre, THY ilk uçuş tarihleri belirlenen Guangzhou’ya (Çin) 30 Ocak 2011 tarihindan itibaren haftada 3 frekans, Los Angeles’a (ABD) 3 Mart 2011 tarihinden itibaren haftada 4 frekans, Şiraz’a (İran) 14 Mart 2011 tarihinden itibaren haftada 4 frekans olarak uçuş gerçekleştirecek. THY, Malaga (İspanya), Selanik (Yunanistan), Valencia (İspanya), Toulouse (Fransa), Manila (Filipinler), Napoli (İtalya), Torino (İtalya), Cenova (İtalya) hatlarına 2011 yılı içerisinde sefer başlatmayı planlıyor. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, şu anda 130 dış hat ve 41 iç hat olmak üzere toplam 171 noktaya sefer düzenliyor.

thy hemşire alımı, Personel arayan firmalar

Bunlara da göz atın

2 Comments

 1. ümit budak

  02 Mart 2011 Çarşamba at 12:51

  merhaba
  makina mühendisiyim.
  Manilada (filipin) çalışmak istiyorum
  teşekkürler

 2. yelda

  10 Ağustos 2011 Çarşamba at 23:43

  meslek lisesi el sanatları mezunuyum kendime güveniyorum ve kariyer yapabileceyim bi iş imkanı istiyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>